تازه ترین خبرها از یمن؛

ادامه حملات موفق نیروهای یمنی علیه مزدوران سعودی

ادامه حملات موفق نیروهای یمنی علیه مزدوران سعودی
چهارشنبه 1 آذر 1396 - 10:53

حملات نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی علیه مزدوران سعودی درمناطق مختلف ادامه دارد و طی این حملات موفق، شمار دیگری از مزدوران سعودی، کشته و یا زخمی شدند.

العالم - یمن 

خبرنگار العالم در یمن گزارش داد که نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی به منطقه «تپه الشبکه» مقابل ورودی الخضراء در نجران حمله کردند و  دراین حمله، عده ای از مزدوران سعودی، کشته و یا زخمی شدند.

یک منبع نظامی یمنی نیز از حمله غافلگیر کننده به التبه البیضاء درجنوب کهبوب بلحج خبر داد و گفت که دراین حمله، تلفاتی به مزدوران سعودی وارد شد.

منبع یاد شده افزود که پیش از اجرای عملیات نظامی در کهبوب بلحج که با گلوله های تانک صورت گرفت ، آمبولانس ها در حال انتقال مجروحان و زخمی های این حمله هستند.

خبرنگار العالم همچنین از حمله نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران سعودی در روستای مولیه و مناطق اطراف آن در جبل حبشی خبر داد و گفت که دراین حملات،  شماری از مزدوران سعودی، کشته و یا مجروح شدند.

درتعز نیز، حمله ای علیه جبل التبع درحمير مقبنه و منطقه التباب درمجاورت آن روی داد و دراین حمله، یک خودروی نظامی منهدم شد و شمار زیادی از مزدوران سعودی به هلاکت رسیدند و یا مجروح شدند.

همچنین درحمله به التبه الرمله در ناحیه عسیلان در شبوه یمن، عده ای از مزدوران سعودی ، کشته و یا مجروح شدند.

همچنین حمله غافلگیر کننده نیروهای ارتش یمن و کمیته های مردمی به سمت حید لمسان و الجسیمه در جبهه قیفه در البیضاء ، تلفاتی را به مزدوران سعودی وارد کرد.

دراین حال، جنگنده های متجاوز سعودی نیز با دو حمله ، منطقه عسیلان را هدف قرار دادند.

خبرنگار العالم همچنین گفت که جنگنده های متجاوز سعودی دو حمله را در منطقه الجزیره در ناحیه کاف اجرا کردند.

215

 

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها