میمون ماهی: ایران را می‌بریم و صعود می‌کنیم!

میمون ماهی: ایران را می‌بریم و صعود می‌کنیم!
شنبه 11 آذر 1396 - 19:19

ستاره تیم ملی مراکش و خرونینخن هلند می‌گوید تیمش بازی آسانی برابر ایران در پیش دارد.

العالم - ایران / ورزشی

به نقل از سایت هلندی bndestem، تیم ملی مراکش که به صورت دراماتیک به جام جهانی رسید و توانست بالاتر از ساحل عاج قرار گیرد، بعد از ۲۰ سال بار دیگر به جام جهانی رسیده است.

میمون ماهی (Mimoun Mahi) مهاجم تیم ملی مراکش در واکنش به قرعه این تیم در جام جهانی گفت: قرعه سختی نصیب ما شده است. باید برابر اسپانیا و پرتغال دو قدرت جهان خودمان را نشان دهیم. خوشبختانه بازی اول ما با ایران است و می‌توانیم با برتری در این دیدار روحیه بگیریم و در ادامه با یک تساوی از دو دیدار شانس صعود به مرحله بعد را داشته باشیم. هدف ما این است که هر طور شده ایران را ببریم و از دو بازی بعدی خودمان بتوانیم امتیاز بگیریم.

ماهی ادامه داد: ما از الان باید تنها تمرکزمان روی جام جهانی باشد و به بهترین شکل خودمان را برای این رقابت‌ها آماده کنیم. جام جهانی دارد نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود و نباید زمان را از دست بدهیم. خوشبختانه روحیه تیمی خیلی خوبی هم داریم و من امیدوارم هستم مراکش بتواند بعد از سال‌ها غیبت در جام جهانی خوب عمل کند.

ایران در اولین دیدار خود باید ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه سنت پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها