ترامپ ادعای نیویورک‌تایمز را رد کرد

ترامپ ادعای نیویورک‌تایمز را رد کرد
سه شنبه 21 آذر 1396 - 10:36

رئیس جمهوری آمریکا مطلب روزنامه نیویورک‌تایمز را درباره اینکه وی دست کم روزی چهار و حتی تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می‌کند، مورد انتقاد قرار داد.

العالم-آمریکا

به گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بلافاصله پس از انتشار این گزارش در روزنامه مذکور در توئیتی نوشت: یک داستان دروغین دیگر؛ این بار روزنامه نیویورک تایمز نوشت من روزی چهار تا هشت ساعت در روز تلویزیون تماشا می‌کنم. این درست نیست!

این توئیت پس از آن منتشر شد که نیویورک‌تایمز در گزارشی از قول اشخاص نزدیک به ترامپ نوشت که وی به مدت چهار تا هشت ساعت در روز را صرف تماشای تلویزیون می‌کند.

شکبه خبری سی.ان.ان پیش از توئیت ترامپ در گزارشی بر عادات تلویزیون دیدن وی متمرکز شد و نشان داد که ترامپ کمتر از یکساعت صرف این کار می‌کند.

رئیس جمهوری آمریکا از توئیتر برای نقد گزارش‌های رسانه‌ای که دوست ندارد، استفاده می‌کند. او در گذشته چندین رسانه خبری شامل نیویورک‌تایمز را به اشاعه اخبار نادرست و جعلی متهم کرده بود.

"کلیفورد لوی"، معاون سردبیر نیویورک تایمز در واکنش به توئیت ترامپ گفت:‌ روزنامه مسئولیت گزارشی را که منتشر کرده، می‌پذیرد. ما در نیویورک تایمز از این گزارش که منبع آن از مصاحبه با 60 مشاور، دستیار، دوست و عضو کنگره است، حمایت می‌کنیم.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها