سردار شیرازی در همایش فرماندهان ارتش:

تاکید فرمانده کل قوا بر استفاده از ابزارهای روز دنیا در ارتش/باید بر دشمن تهاجم اطلاعاتی هم داشته باشیم

تاکید فرمانده کل قوا بر استفاده از ابزارهای روز دنیا در ارتش/باید بر دشمن تهاجم اطلاعاتی هم داشته باشیم
چهارشنبه 29 آذر 1396 - 13:03

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا گفت: باید ضمن شناخت ماهیت دشمن و اشراف اطلاعاتی، بر اساس آن برنامه ریزی کرده و تهاجم اطلاعاتی هم داشته باشیم.

العالم _ ایران / سیاسی

سردار محمد شیرازی رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا امروز چهارشنبه در همایش فرماندهان ارتش طی سخنانی اظهار داشت: این همایش در راستای اجرایی کردن تدابیر حضرت آقا مبنی بر چابک سازی ارتش است.

وی با اشاره به تدابیر فرمانده معظم کل قوا افزود: این روحیه نشاط و انگیزه‌ای که در ارتش ایجاد شده یک وضعیت نو و حرکت رو به جلویی است و امیداوریم این حرکت انقلابی روز به روز بیشتر شود.

شیرازی با بیان اینکه هم اندیشی، حرکت انقلابی و به کارگیری افکار خوب از عوامل زنده ماندن روند رو به جلو در ارتش است، تصریح کرد:  روند کلی پیشرفت در ارتش مسیر خوبی را طی کرده و رشد قابل توجهی داشته است و این حرکت با وجود افراد شایسته انقلابی و خوش فکر رونق بیشتری هم خواهد گرفت.

وی با اشاره به برخی ویژگی های مالک اشتر اعم از بصیرت ، شجاعت ، پای کار بودن در میدان عمل و تبعیت محض از ولایت که مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان اشراف فرماندهی بیان کردند، خاطرنشان کرد: هنر ما این است که خود را با فرمان فرماندهی معظم کل قوا تطبیق دهیم و به درستی آن را اجرا کنیم.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا گفت: اجرای درست تدابیر بستگی به میزان شناخت و معرفت و کیفیت دریافت و تبیین ما دارد که در این مسیر نورانی اخلاص از اصلی ترین مولفه ها به شمار می رود.

رئیس دفتر فرماندهی معظم  کل قوا گفت: ایجاد نو آوری، نهضت علمی و استفاده از ابزارهای علمی و روز دنیا در ارتش مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا است.

وی کلمه طیبه را مدال زیبای حضرت آقا به ارتش دانست و تصریح کرد: شرایط امروز ارتش بسیار هموارتر و رو به رشد است و توانمندی‌های آن بیش از پیش خود را نشان می دهد.

شیرازی با بیان اینکه انضباط در ارتش مثل شمشیر بران کارها را پیش می‌برد، افزود: از ظرفیت های مهم ارتش تعهد، ایمان و جانبازی کارکنان آن است که سر از پا در اجرای ماموریت  نمی شناسند.

وی شاسیته سالاری را از دیگر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا دانست و گفت: این امر شامل شایسته یابی‌، شایسته گزینی، شایسته گماری، شایسته پروری و شایسته بانی است که اگر بتوانیم آن را اجرا کنیم خواهیم دید ارتش چه توانمندی ها و ذخایر ارزشمندی دارد.

رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: امروز دشمن از ارتش نگران است و دلهره دارد، به لطف خداوند ما در دنیا توانایی پیدا کرده‌ایم که دشمن را به وحشت انداخته چراکه ارتش همواره در شرایط سخت ماموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام داده است.

شیرازی در پایان نگاه به تهدیدات و آمادگی بر اساس آن را از محورهای مورد تاکید مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: ما باید ضمن شناخت ماهیت دشمن و اشراف اطلاعاتی، بر اساس آن برنامه ریزی کرده و تهاجم اطلاعاتی هم داشته باشیم. 

فارس

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها