سرلشکر جعفری:

شهید "خوش‌لفظ" با استقامت بر مسیر ولایت نامش را در لوح مجاهدان فی سبیل‌الله جاودانه کرد

شهید
شنبه 2 دی 1396 - 18:55

فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی گفت: سردار شهید "علی خوش‌لفظ" پس از سال‌ها مجاهدت خالصانه و با استقامت بر مسیر نورانی ولایت، سرانجام با تنی رنجور، نام خود را در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل‌الله جاودانه کرد.

العالم - ایران / فرهنگی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مراسم گرامیداشت جانباز شهید "علی خوش لفظ"  امروز با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، مسئولان و قشرهای مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) همدان برگزار شد.

سرلشکر جعفری فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام "علی خوش‌لفظ" را به خانواده وی، خانواده شهدا، رزمندگان و مردم استان همدان تسلیت گفت.

متن این پیام که توسط سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) قرائت شد، به شرح ذیل است:

درود خدا بر آن شهید والا مقام و مجاهد فی سبیل‌الله که عمر پر برکت خود را در سایه‌سار قرآن و اهل‌بیت(ع) به مجاهدت و دفاع از مکتب علوی و فاطمی سپری کرد.

این شهید پس از سال‌ها مجاهدت خالصانه در جبهه‌های نور و پس از آن در جاده اکبر و کبیر و با استقامت بر مسیر نورانی ولایت، سرانجام با تنی رنجور، و آلام به‌جا مانده از دوران دفاع مقدس، نام خود را در لوح زرین مجاهدان شهید فی سبیل‌الله جاودانه ساخت.

طوبی بر آن شهید سلحشور، ولایت‌مدار و روایت‌گر صادق، خوش‌لفظ و خوش سنایی که همراه با لسان صدقش، زخم‌ها و جسم رنجورش نیز از سال‌ها فداکاری و سلحشوری رزمندگان و صبر، ایثار، مظلومیت‌ها روایت می‌کرد.

این پاسدار مؤمن و انقلابی که با داشتن دغدغه‌های زلال و مقدسی همچون دغدغه اسلام و انقلاب، امام و رهبری و پاسداری از دستاوردهای ارزشمند نظام با تحمل سال‌ها رنج و محنت جانبازی، فداکاری کرد و ثابت کرد که نمی‌شود رضای حضرت حق را در تعلقات و عادات دنیای تنگ و تار جستجو کرد چرا که باید بر حقیقت صراط مستقیم نه تنها جان بلکه با کمال انقطاع، جسم رنجور بر طبق اخلاص نهاد تا چشم دل به ضیا حضرتش منور شود.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها