هشدار شاخه نظامی حماس در باره روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

هشدار شاخه نظامی حماس در باره روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
يکشنبه 3 دی 1396 - 01:34

شورای نظامی گردان های القسام به مناسب سی امین سالگرد تاسیس جنبش حماس با صدور بیانیه ای تاکید کرد ، تلاش های آمریکا و رژیم صهیونیستی و دست نشانده هایشان در منطقه برای شتاب و تسریع در روند عادی سازی روابط با این رژیم، محکوم به شکست است.

در این بیانیه آمده است، راه نبرد واقعی آزادسازی فلسطین، یکپارچه کردن همه تلاش ها و توان ها برای فلسطین، قدس و مسجد الاقصی است؛ ما همچنان به فعالیت ها خود برای متحد کردن تلاش ها در این راستا ادامه می دهیم. شاخه نظامی حماس همچنین اعلام کرد، داشتن برگه های قدرت، ماموریت مقدس و وظیفه دائمی ما است، از این رو سلاح مان را که شرف امت و سوپاپ امنیت برای مردم و مسئله فلسطین است، حفظ می کنیم.

بیانیه یاد شده می افزاید، ما خود و مسئله عادلانه فلسطین را در درگیری هایی که امت اسلامی دچار آن شده، دور نگاه داشتیم و بر این موضع خود تاکید می کنیم. در پی این تصمیم، سرزمین اشغالی صحنه درگیری های مستمر میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی است.

مجمع عمومی سازمان ملل روز پنجشنبه گذشته به رغم تهدیدهای ترامپ و نماینده آمریکا در سازمان ملل مبنی بر قطع کمک های مالی به کشورهایی که به قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل رای مثبت دهند، قطعنامه ای را به تصویب رساند که در آن با تغییر وضعیت قدس اشغالی مخالفت کرده و حقوق فلسطینیان را درباره قدس به رسمیت شناخت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها