سومین خروجی استقلال کدام بازیکن است؟

سومین خروجی استقلال کدام بازیکن است؟
جمعه 8 دی 1396 - 19:52

بزودی نام یکی از بازیکنان استقلال باید از لیست این تیم خارج شود تا جا برای مهاجم جدید آبی‌پوشان در لیست بزرگسالان باز شود.

العالم - ایران / ورزشی

باشگاه استقلال در پنجره نقل و انتقالات زمستانی رفت و آمدهایی داشتند و بعد از جدایی حسن بیت سعید و یعقوب کریمی نام محسن کریمی و بهنام برزای را به جمع بازیکنان خود اضافه کردند.

بیت سعید به تیم فولاد پیوست و نخستین بازی خود را هم برای این تیم انجام داد اما یعقوب کریمی که گفته می شود پیشنهاداتی از لیگ برتر دارد هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده است. هر دو بازیکن جدید استقلال هم برای این تیم بازی کردند و محسن کریمی در اولین بازی‌اش در لیگ با پیراهن استقلال ۳ گل برای این تیم زد تا اولین هت تریک آبی‌ها در این فصل شکل گرفته باشد.

شفر از نخستین روزهای حضورش در استقلال به جذب یک مهاجم تمام کننده خارجی اعلام نیاز کرد و ابتدا به ساکن نیز نام یک مهاجم جاماییکایی برای این منظور مطرح شد که البته این موضوع منتفی گردید. بعد از آن نام الحاجی گرو مهاجم ۲۴ ساله و نیجریه‌ای بعنوان گزینه جدید خط حمله تیم استقلال مطرح شده است. بازیکنی که شواهد نشان می دهد احتمال اضافه شدنش به استقلال زیاد است.

در صورت اضافه شدن این بازیکن به استقلال، آبی‌ها هیچ چاره‌ای ندارند جز این که نام یک بازیکن را از لیست نفرات بزرگسال خو خارج کنند. اگر مجتبی جباری در روزهای آینده از این تیم رسما جدا شود مشکل باشگاه استقلال حل می‌شود اما در غیر این صورت استقلالی‌ها ناچار می‌شوند روی نام یک بازیکن خود خط قرمز بکشند.

منبع: مهر

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها