بارش برف خوزستان را سفید پوش کرد!

بارش برف خوزستان را سفید پوش کرد!
شنبه 16 دی 1396 - 18:41

مدیرکل هواشناسی خوزستان از بارش 30 سانتی متری برف در برخی نقاط استان خوزستان خبر داد و گفت که بارش‌ها تا امشب در نواحی شمالی و مرتفع استان ادامه خواهد داشت.

العالم ـ ایران 

کوروش بهادری اظهار کرد: طبق اطلاعیه‌ای که پیش از این صادر شده بود بارش باران و برف از شب گذشته در خوزستان آغاز شده و احتمالا با شدت کمتری تا امشب ادامه یابد.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود جو پایداری تا آخر هفته در خوزستان حاکم باشد و تنها احتمال دارد دوشنبه هفته جاری به دلیل وزش باد در عراق شاهد وقوع گرد و خاک باشیم که در حال بررسی هستیم و در صورت رسیدن این توده گرد و خاک به کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به میزان بارش‌های شب گذشته تا صبح امروز در استان گفت: میزان بارش‌ها در لالی 10.17 میلی‌متر، در ایذه 6.6 میلی‌متر، در اندیمشک 4.4 میلی‌متر، در دزفول 4.6 میلی‌متر، در گتوند 2.2 میلی‌متر، در شوش 2.6 میلی‌متر و در مسجدسلیمان 2.5 میلی‌متر گزارش شده است. همچنین در تاراز و گردنه چری 30 سانتی‌متر بارش برف گزار شده است.
به گزارش ایسنا، بهادری افزود: در شبانه‌روز گذشته آبادان و اهواز با 22 درجه سانتی‌گراد و تاراز با صفر درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین 11 تا 22 درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.

دسته بندی ها :
کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها