ارتفاعات محورهای مازندران برفی و لغزنده است/ ادامه انسداد شبانه محور کندوان

ارتفاعات محورهای مازندران برفی و لغزنده است/ ادامه انسداد شبانه محور کندوان
يکشنبه 17 دی 1396 - 14:00

رئیس پلیس راه مازندران گفت: ارتفاعات محورهای استان مازندران برفی و لغزنده بوده و تردد خودروها در این محورها تنها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

علی‌رضا قدمی  اظهار کرد: در حال حاضر ارتفاعات  محورهای مازندران به‌صورت برفی و لغزنده بوده و  تردد خودروها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

وی با اعلام اینکه تردد در تمامی محورهای مازندران برقرار است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد، اضافه کرد: لازم است خودروها برای تردد در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان مجهز به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ باشند.

رئیس پلیس راه مازندران به انسداد شبانه محور کندوان تا اسفند ماه امسال اشاره کرد و افزود: این محدودیت به‌منظور اجرای عملیات بهسازی از ساعت 21:30 تا 5 بامداد روزهای شنبه تا سه‌شنبه به جز ایام تعطیلات در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه شاهد افزایش تصادفات طی روزهای اخیر در مازندران بودیم، تصریح کرد: دلیل این تصادفات تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده بوده که لازم است رانندگان به توصیه‌ها و هشدارها توجه کنند.

قدمی درباره اجرای عملیات راهداری زمستانه در محورهای مازندران، گفت: تیم‌های راهداری در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند و عملیات راهداری زمستانه در حال اجرا است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها