بارش برف در 7 محور مواصلاتی کشور

بارش برف در 7 محور مواصلاتی کشور
شنبه 30 دی 1396 - 11:07

پلیس راهور نیروی انتظامی از بارش برف در 7 محور مواصلاتی کشور خبر داد و از شهروندان خواست قبل از حرکت در هر یک از محورهای کشور در جریان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

العالم ـ ایران

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس راهور، در اکثر محور های استان های زنجان و مرکزی، اصفهان ( محور های عسکران , داارن و فریدونشهر)، چهارمحال و بختیاری ( محور های شهرکرد- اصفهان و سامان -کوهرنگ و محدوده گردنه چری)، قزوین (محدوده گردنه آوج )،کردستان (محور سنندج - مریوان و بانه)، کهگلویه و بویر احمد (محور های یاسوج - اصفهان و اقلید) و ارتفاعات محور کندوان بارش برف گزارش شده است.
همچنین در استان های خوزستان (اکثر محور ها)، مرکزی (محور خمین -اراک)، گیلان (محور تالش) و کهگیلویه وبویر احمد (محور گچساران) بارش باران گزارش شده است.
در استان های همدان (محدوده گردنه اسد آباد) و کردستان (محور های سنندج -مریوان و بانه) کولاک و یخ زدگی و تردد با زنجیر چرخ گزارش شده است.
ترافیک در باند جنوبی آزادراه کرج -قزوین (از حصارک تا پل فردیس) و باند جنوبی آزادراه - تهران (از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) نیمه سنگین است.
سایرمحورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است. 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

آخرین مطالب

پربیننده ترین خبرها