رونمایی از سامانه ای برای پیگیری و شناسایی اموال سرقتی

رونمایی از سامانه ای برای پیگیری و شناسایی اموال سرقتی
چهارشنبه 4 بهمن 1396 - 11:50

رییس پلیس آگاهی کشور جزییات فعالیت سامانه کشف اموال مسروقه را تشریح کرد.

العالم-ایران/سیاسی

سردار محمد رضا مقیمی در حاشیه همایش روسای مبارزه با  سرقت پلیس آگاهی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: امسال سالی بود که مبارزه با سرقت جزو اولویت‌های پلیس آگاهی قرار داشت و یکی از اهداف اساسی ما ارتقای احساس امنیت برای مالباختگانی بود که امکان دسترسی به اموال مسروقه کشف شده برایشان وجود نداشت.

مقیمی با بیان اینکه پس از کشف اموال مسروقه این اموال به سختی دراختیار مالباختگان قرار می گرفت گفت: پیش از این اموال به سختی به دست صاحبانشان می‌رسید و بسیاری از این اموال در پلیس آگاهی باقی می‌ماند .

وی با بیان اینکه موفق شدیم تا سامانه‌ای را به منظور پیگیری و شناسایی اموال مسروقه طراحی و بارگذاری کنیم . در این سامانه  بخشی از اطلاعات مربوط به اموال مسروقه، بارگذاری و مالباخته با مراجعه به پلیس و ارائه مشخصات بیشتر، اموال مسروقه خود را دریافت می‌کند.

وی با بیان اینکه این طرح درحال حاضر در شهر تهران اجرایی شده است، گفت:  تا آخر هفته این سامانه در 7 استان دیگر و تا پایان بهمن ماه در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

به گفته مقیمی، تمامی استان‌ها باید تا پایان امسال این سامانه را به بهره‌برداری رسانده و اطلاعات مربوط به اموال مسروقه را در این سامانه بارگذاری کنند.

ایسنا

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها