وزش باد نسبتا شدید در پایتخت/ کاهش دما در دو روز آینده

وزش باد نسبتا شدید در پایتخت/ کاهش دما در دو روز آینده
پنج‌شنبه 5 بهمن 1396 - 12:23

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از ورزش باد نسبتا شدید درپایتخت و کاهش دما در دو روز آینده خبر داد و گفت: شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است.

العالم ـ ایران

حسین شهبازی اظهار کرد: نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (5 بهمن) است و در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب‌شرقی انتظار می‌رود.

وی با بیان اینکه این شرایط فردا (6 بهمن) کمابیش ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: در این روز برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید بالاتر از 5 متر بر ثانیه و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ادامه داد: تداوم این شرایط در روز شنبه (7 بهمن) دور از انتظار نیست. همچنین دما طی دو روز آینده کاهش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در پایان با اشاره به اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته پایتخت منتهی به 8 صبح با شاخص 104 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون تهران 105 و همچنان در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها