واکنش گروه های فلسطینی به شهادت «احمد جرار»

واکنش گروه های فلسطینی به شهادت «احمد جرار»
سه شنبه 17 بهمن 1396 - 21:26

گروه های مختلف مقاومت در فلسطین به شهادت «احمد جرار» واکنش نشان دادند

العالم - فلسطین اشغالی

اسماعیل رضوان از رهبران بلندپایه جنبش حماس گفت: شهید جرار با خون خود نقشه وطن مقاوم را ترسیم کرد.

وی افزود: ما به اویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می گوییم که حساب و کتاب ما با این رژیم تا قبل از آزادی قدس بسته نخواهد شد، ما از تشکیلات خودگردان فلسطین می خواهیم همکاری و هماهنگی امنیتی با رژیم اشغالگر قدس را متوقف کند.

ابو مجاهد سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطین گفت: شهید جرار منظومه امنیتی رژیم صهیونیستی را دستپاچه و مبهوت کرد.

سخنگوی کمیته های مقاومت فلسطین تاکید کرد: شهید جرار سیلی و ضربه امنیتی محکمی به رژیم صهیونیستی و ترامپ زد.

وی افزود: شهید جرار اسوه ای بود که کمتر مانند او را می توان پیدا کرد. با شهادت احمد نصر جرار عملیات شهادت طلبانه پایان نخواهد یافت.

ابو مجاهد خاطرنشان کرد: در آینده نیز ما شاهد عملیات های شهادت طلبانه مانند آن چه که شهید جرار انجام داد خواهیم بود، تشکبلات خودگردان فلسطین باید به همکاری و هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی پایان دهد.

گردان های الاقصی در بیانیه خود به مناسبت شهادت «احمد جرار» آورده است: شهید احمد جرار دست به حماسه قهرمانانه ای زد که هرگز پایان نخواهد یافت.

در ادامه این بیانیه آمده است: آموزه ها و درسی که از این حماسه گرفتیم برای همه مبارزان فلسطینی برای ضربه زدن به رژیم صهیونیستی با همه قدرت و دفاع از مردم فلسطین روشن بود.

سرلشکر ابراهیم رمضان استاندار جنین نیز در پیامی گفت: شهید احمد جرار آخرین شهید راه مقاومت فلسطین نخواهد بود و در پی آن شهدای دیگری خواهند بود و جنین تا محقق شدن آرمان فلسطین باثبات و مقاوم باقی خواهد ماند

نظامیان صهیونیست صبح امروز سه‌شنبه (17 بهمن) احمد نصر جرار مجری عملیات استشهادی نابلس را پس از یک ماه عملیات تعقیب و گریز به شهادت رساندند.

احمد نصر جرار فرزند یکی از فرماندهان ارشد و شهید گردانهای عزالدین قسام  است که ماه گذشته میلادی یک خاخام صهیونیست را در شهرک حفات گلعاد در نزدیکی نابلس به هلاکت رساند.

از لحظه تصمیم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در به‌رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل تاکنون 15 فلسطینی به‌ضرب گلوله نظامیان صهیونیست و یا بر اثر حملات هوایی این رژیم به‌شهادت رسیده و صدها تن نیز زخمی و یا دستیگر شده‌اند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها