پیکرهای پاک 9 دلیر مرد گمنام دفاع مقدس تشییع شد

پیکرهای پاک 9 دلیر مرد گمنام دفاع مقدس تشییع شد
جمعه 27 بهمن 1396 - 19:38

همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س )، پیکرهای مطهر 9 رزمنده شجاع ، دلیر مرد و گمنام دفاع مقدس روز جمعه بر دوش مردم انقلابی، ولایتمدار و شهید پرور استان البرز در کرج تشییع شد.

العالم ـ ایران 

نماز جمعه این هفته کلانشهر کرج با عطر شهادت رادمردانی عجین شد که برای دفاع از دین و سرزمین در دل سیاهی شب و زیر آماج گلوله های آتشین قدرت های بزرگ شرق و غرب به سپاه دشمن یورش بردند تا ایران و ایرانی جاودان بماند. 
امروز البرز در حزن و اندوه 9 رز منده دلیر و شجاعی بود که حتی برای دفاع از دین ، ارزش ها و سرزمین پاکان از خود نام ونشانی برجای نگذاشته بودند و درواقع فرزندان کل امت شدند. 
امروز نماز جمعه کرج با سیل گریه های امت حزب الله در سوگ فرزندان بی نام ونشان روح الله همراه شد و قامت های تکیده شده شیرمردان دفاع مقدس ، در ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س ) ، عاشورای دیگری به وجود آورد. 
البرز این روزها میزبان شهدای گرانقدری است که هیچ مطالبه دنیایی نداشتند وهرآنچه که داشتند برای تمام ارزش های الهی دادند و بی نام و نشان و بی ادعا به آسمان ها رفتند تا در آشیانه جانان آرام بگیرند. 
انبوه جمعیت نمازگزاران و دیگر اقشار مردم شهید پرور کرج روز جمعه پیکر های پاک و مطهر 9 شهید گمنام دفاع مقدس را از مصلی نماز جمعه تا میدان توحید این شهر تشییع کردند. 
در مراسم تشییع این شهدای تازه تفحص شده، هزاران تن از قشرهای مردم و مسئولان آمدند تا مقدم لاله های خونین دفاع مقدس را گرامی بدارند. 
به گزارش ایرنا، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس درحاشیه مراسم تشییع شهدای گمنام گفت: حضور گسترده مردم در مراسم تشییع این عزیزان نشانه حاکمیت فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در جامعه است. 
سرهنگ حمید رضا گرامی گفت: پیکرهای 2 تن از این شهدا درشهر تنکمان ، 2 شهید در بخش دوز عنبر شهر کوهسار، یک شهید در پژوهشگاه مواد و انرژی مشکین دشت فردیس، 2 شهید در شهرک وحدت و 2 شهید در سهرابیه کرج به خاک سپرده خواهد شد. 
مراسم وداع با این شهدای والامقام در مناطقی از استان البرز در روزهای آینده ادامه دارد. 

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها