تظاهرات علیه فساد نتانیاهو در تل آویو

تظاهرات علیه فساد نتانیاهو در تل آویو
شنبه 28 بهمن 1396 - 09:06

گروهی از صهیونیست‌هاروز جمعه علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در قلب شهر تل آویو تظاهرات کردند.

العالم ـ فلسطین اشغالی 

به گزارش پایگاه خبری النشره، صهیونیست ها با تظاهرات در مرکز شهر تل آویو خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سمت خود و تحویل وی به دادگاه شدند.

این تظاهرات در میان تدابیر شدید امینتی برگزار شد. پلیس رژیم صهیونیستی بعد از تحقیقات چندین ماهه، به تازگی به دادستانی کل این رژیم توصیه کرد که نتانیاهو را به دریافت رشوه، غشّ و خیانت در امانت متهم کند.

شبکه تلویزیونی 10 رژیم صهیونیستی گفت که پلیس و بازرسان واحد مبارزه با پولشویی این رژیم در جلسه خود تصمیم گرفتند تا به دادستانی توصیه کنند که نتانیاهو را در ارتباط با پرونده موسوم به "1000" مورد اتهام قرار دهد.

براساس پرونده 1000، نتانیاهو هدایایی به ارزش میلیون ها شیکل (واحد پول رژیم صهیونیستی) از جمله سیگارهای کوبایی گرانقیمت از یک بازرگان ثروتمند به نام ارنون میلتشین دریافت کرده است.

در خبرها آمده است که نتانیاهو ماهیانه حدود 15 هزار شیکل (5 هزار دلار) سیگار می کشد و براساس گزارش یاد شده، دریافت هدایا محدود به نتانیاهو نبوده است بلکه "ساره" همسرس نتانیاهو نیز بطری های مشروبات الکلی دریافت کرده است که قیمت هریک از آنها حدود یکصد دلار است.

به گزارش تسنیم و برپایه این گزارش، اگر اتهام دریافت رشوه نتانیاهو ثابت شود، به موجب قانون رژیم صهیونیستی، او باید 10 سال زندانی شود.

نتانیاهو همچنین در پرونده دیگری موسوم به "2000" درگیر است. این پرونده درخصوص تلاش نتانیاهو برای امضای قراردادی با روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت به منظور دستیابی به یک پوشش ویژه خبری در جریان انتخابات سال 2014 میلادی است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی درگیر پرونده دیگری نیز هست که در آن یکی از نزدیکان وی در قرارداد خرید زیردریایی از آلمان کمیسیون دریافت کرده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها