تصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمین

تصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمین
چهارشنبه 9 اسفند 1396 - 11:01

فضاپیمای حامل فضانوردان روس و آمریکایی پس از ماموریت ۵ و نیم ماهه خود به زمین بازگشت.

العالم _ اروپا

یک کپسول فضایی حامل 2 فضانورد آمریکایی و یک فضانورد روس از ایستگاه فضایی بین‌المللی پس یک ماموریت پنج و نیم ماهه، روز چهارشنبه در قزاقستان فرود آمد.

فضاپیمای سایوز «جوزف ام. آکابا» و «مارک تی. دانده هی» آمریکایی و «الکساندر میسورکین» روس را به زمین برگرداند و در ساعت 8:31 صبح در 90 مایلی جنوب شرقی قزاقستان در یک منطقه برفی فرود آمد.

این سه فضانورد پنج و نیم ماه در ایستگاه 100 میلیارد دلاری ایستگاه فضایی بین المللی در ارتفاع 400 کیلومتری از سطح زمین اقامت کرده‌اند.

قرار است به جای این سه فضانورد، «اولگ آرتمیف»، «ریچارد آرنولد» و «اندرو جی. فیوستل» در 21 مارس از پایگاه فضایی بایکونور در قزاقستان به فضا اعزام شوند.

 

تصاویر بیشتر

تصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمینتصاویری جالب از چگونگی بازگشت فضانوردان روسی و آمریکایی به زمین
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها