مابقی پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی در عمق ۲ تا ۳متری برف مدفون است

مابقی پیکرهای جانباختگان سانحه هوایی در عمق ۲ تا ۳متری برف مدفون است
جمعه 11 اسفند 1396 - 21:48

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امروز بخش‌هایی از پیکر جانباختگان سانحه هوایی توسط بالگرد به شهر سی‌سخت انتقال داده شد، اظهار داشت: پیکرهای باقیمانده پوشیده از دو تا سه متر برف هستند.

العالم - ایران / سیاسی

عزیز فیلی امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت جستجوی پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج، اظهار داشت: امروز عملیات جستجو و انتقال پیکر جانباختگان توسط تیم‌های تخصصی کوهنوردی در ارتفاعات پازن پیر انجام شد.

وی افزود: بقایای پیکرهای یافت شده که در روزهای قبل توسط تیم‌های کوهستان و نیروهای امدادی تجمیع شده بود و امکان حمل آنها از طریق زمینی به دلیل شرایط نامساعد جوی وجود نداشت امروز توسط بالگرد به سی‌سخت انتقال داده شد.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: محموله‌هایی که امروز از بقایای پیکر جانباختگان یافت شد نسبت به گذشته سالم‌تر و تا حدودی کامل‌تر بودند.

فیلی عنوان کرد: هم‌اکنون هیچ جسد و یا بقایایی از پیکرهای جانباختگان در محل سانحه و محدوده ارتفاعات پازن پیر در دسترس نیست و مابقی پیکرها زیر عمق 2 تا سه متری برف هستند که در صورت مساعد بودن هوا تلاش نیروها برای یافتن این اجساد با جدیت ادامه می‌یابد.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها