اتباع روس مقیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کردند +عکس

اتباع روس مقیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کردند +عکس
يکشنبه 27 اسفند 1396 - 14:00

اتباع روس مقیم جمهوری اسلامی ایران از صبح امروز (یکشنبه) با حضور در شعب اخذ رای در ایران آرای خود را به صندوق‌های رای ریختند.

العالم _ ایران / سیاسی

انتخابات ریاست‌جمهوری 2018 در روسیه از صبح امروز در این کشور و 145 کشور دیگر آغاز شد و در همین راستا پنج شعبه اخذ رای نیز برای اخذ آرای اتباع روس مقیم جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است.

در همین زمینه اتباع روس مقیم جمهوری اسلامی ایران از ساعت 8:00 صبح امروز (یکشنبه) با حضور در محل سفارتخانه این کشور در تهران و دیگر شعب اخذ رای در ایران آرای خود را به صندوق‌‌های رای ریختند.

در حال حاضر در ایران چهار شعبه اخذ رای ثابت و یک صندوق موقت نیز برای اخذ آرای شهروندان روس مقیم ایران در نظر گرفته شده است.

شعب اخذ رای ثابت در محل سفارتخانه روسیه در تهران و سرکنسولگری‌های این کشور در اصفهان و رشت مستقر و یک شعبه نیز برای اتباع روس در نیروگاه اتمی بوشهر در نظر گرفته شده است.

یک صندوق موقت نیز تا ساعت 14 امروز در گذرگاه مرزی آستارا واقع در مرز ایران و جمهوری آذربایجان در نظر گرفته شده و آرای اتباع روس برای شرکت در این انتخابات را اخذ می‌کند. چهار شعبه اخذ رای ثابت نیز از ساعت 8 صبح تا 8 شب آرای شهروندان روس را اخذ می‌کنند.

«آندری گاننگو» وابسته مطبوعاتی سفارت روسیه در تهران در این خصوص با بیان اینکه حدود 500 تبعه روس در تهران واجد شرایط رای دادن هستند، گفت که از صبح امروز تا الان بیش از 200 نفر شامل کارمندان سفارت روسیه در تهران و شهروندان این کشور آرای خود را در صندوق اخذ رای مستقر در سفارت روسیه در تهران ریخته‌اند.

وی عنوان کرد که در حدود 900 نفر از اتباع روسیه در ایران واجد شرایط رای دادن هستند.

فارس

تصاویر بیشتر

اتباع روس مقیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کردند +عکساتباع روس مقیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کردند +عکساتباع روس مقیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری روسیه شرکت کردند +عکس
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها