یک نظامی صهیونیست در عملیات استشهادی در قدس اشغالی به شدت زخمی شد + تصاویر

یک نظامی صهیونیست در عملیات استشهادی در قدس اشغالی به شدت زخمی شد + تصاویر
يکشنبه 27 اسفند 1396 - 19:30

منابع رسانه ای اعلام کردند که یک جوان با تابعیت ترکیه ای با اجرای عملیاتی نزدیک باب السلسله در قدس اشغالی ، درصدد اجرای عملیات شهادت طلبانه بود که نیروهای اشغالگر صهیونیست به سمت وی تیراندازی کردند و وی را به شهادت رساندند.

العالم _ فلسطین اشغالی

بنا به اعلام منابع فلسطینی ، نیروهای اشغالگر صهیونیستی به دنبال اجرای این عملیات ، ورودی ها و دروازه های مسجد الاقصی را بستند و مانع از ورود یا خروج نمازگزاران شدند.

به گفته شاهدان فلسطینی، یک گردشگر اهل ترکیه، با چاقو چند ضربه به گردن و سر این نظامی صهیونیست وارد کرد و نظامیان صهیونیست به سوی وی تیراندازی کرده و طبق گزارش های اولیه منابع صهیونیست، وی را به شهادت رساندند.

این در حالی است که روزنامه یدیعوت احرونوت در این باره اعلام کرده است که عامل اجرای عملیات استشهادی در قدس اشغالی، عبدالرحمن بنی فضل است که 28 ساله و از منطقه عقریا از توابع نابلس است که اکنون بازداشت شده است.

تصاویر بیشتر

یک نظامی صهیونیست در عملیات استشهادی در قدس اشغالی به شدت زخمی شد + تصاویریک نظامی صهیونیست در عملیات استشهادی در قدس اشغالی به شدت زخمی شد + تصاویریک نظامی صهیونیست در عملیات استشهادی در قدس اشغالی به شدت زخمی شد + تصاویر

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها