واکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکس

واکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکس
دوشنبه 28 اسفند 1396 - 10:56

بازهم ماجرای دختران خیابان انقلاب بر سر زبان‌ها افتاد و بسیاری از کاربران توئیتر با هشتگ #دختران_پنجاه_هزار_تومانی به این خبر واکنش نشان دادند. اما با این تفاوت که حامیان مجازی دیروز این افراد که در قهرمان‌سازی از آنان کم نگذاشته بودند، حال به منتقدین و بلکه دشمنانشان تبدیل شدند که چرا گفتی؟

العالم - گوناگون

داستان چرا گفتی هم این است که روز گذشتی مریم شریعتمداری یکی از دختران کشف‌حجاب‌کرده خیابان انقلاب که ماجرای پایین کشیدن او هنگام کشف حجاب از روی سکوی برق جنجالی شده بود، در حسابتوئیتر خود از بسته عجیبی که بعد از برگزاری دادگاه رسیدگی به جرایم او، در کیفش قرار داده بودند نوشت.

بسته‌ای که آنقدر او را ناراحت کرد که با هشتگ #وقیحانه به سراغش رفت و به باج‌دهندگان تاخت. همین هم باعث شد لشگر مجازی زنجیره‌ای او را هدف قرار دهند.

اما صدها کاربر توئیتری هم در واکنش به این اقدام اصلاح طلبان، (چه آنکه از سوی زهرا رهنورد باشد یا هر چهره اصلاح طلب دیگر) توئیت‌های طنز-انتقادی بسیاری منتشر کردند که در ادامه تعدادی از این واکنش‌ها را ملاحظه می‌کنید:

مشرق

تصاویر بیشتر

واکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکسواکنش‌ها به ماجرای دختران پنجاه هزار تومانی +عکس
دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها