پیروزی مقتدرانه علی‌اکبری مقابل حریفی از استونی در MMA

پیروزی مقتدرانه علی‌اکبری مقابل حریفی از استونی در MMA
شنبه 4 فروردين 1397 - 22:55

امیر علی‌اکبری ورزشکار ایرانی حاضر در رقابت‌های MMA در نخستین مبارزه خود برای سازمان ACB روسیه مقابل حریفی از استونی به برتری رسید.

العالم - ایران / ورزشی

امیر علی اکبری ورزشکار ایرانی حاضر در رقابت های رشته ورزشیMMA در نخستین مبارزه خود در سازمان ACB روسیه مقابل دنیس اسمولدارف از کشور استونی در باکو پایتخت آذربایجان به روی رینگ رفت و در مدت زمان کمتر از ۳ دقیقه حریف خود را ناک اوت کرد و به پیروزی رسید.

علی‌اکبری در این مبارزه در حالیکه حریف سعی داشت در حالت ایستاده و با زدن مشت های مکرر صاحب پیروزی شود، در یک غافلگیری اقدام به کمرگیری حریف خود کرد و وی را به زمین زد، سپس با زدن ضربات مشت موفق به شکست حریف خود شد تا صاحب نخستین پیروزی در سازمان روسی ACB روسیه شود.

این ورزشکار در حالی پیروز این مبارزه شد که مانند مبارزه های پیشین خود با پیشانی بند یا حیدر کرار وارد رینگ مبارزه شد.

علی‌اکبری فرنگی کار سابق ایران پیش از این در لیگ رایزین کشور ژاپن حضور داشت و مقابل نفرات مطرح جهان به پیروزی های ارزشمندی رسید و توانست با کسب عنوان نایب قهرمانیMMA در سازمان رایزین نام خود را در این رشته رزمی بر سر زبان ها بیاندازد.

پیروزی سال گذشته علی اکبری مقابل تایلر کینگ مبارز مدعی آمریکایی در رقابت های MMAژاپن سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث افزایش محبوبیت وی در ایران و خارج از کشور شد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها