وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراف کرد:

تل آویو آمادگی مقاومت در شرایط جنگ را ندارد

تل آویو آمادگی مقاومت در شرایط جنگ را ندارد
پنج‌شنبه 20 ارديبهشت 1397 - 23:07

 رسانه های رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب به نقل از وزیر جنگ این رژیم اعلام کردند:بدون اجرای برنامه پنج ساله، اسرائیل آمادگی مقاومت در اوضاع بحرانی و در شرایط جنگ را ندارد.

العالم رژیم صهیونیستی

به گزارش پایگاه «فلسطین الیوم»، روزنامه «یدیعوت آحارانوت» چاپ سرزمین های اشغالی نوشت: اسرائیل برای مقاوم سازی جبهه داخلی خود به یک میلیارد و 400 میلیون دلار (پنج میلیارد شکل) نیاز دارد.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی همچنین با اشاره به چالش هایی که ارتش اشغالگر در مقاوم سازی جبهه داخلی این رژیم با آن روبه رو است، اعتراف کرد: 37 هزار شکل ( 10 هزار دلار) برای حمایت از هر شهرک نشین در نواز غزه اختصاص داده شده است.

لیبرمن از بیم حملات موشکی ارتش سوریه به مناطق شمالی سرزمین اشغالی افزود: تا پایان سال جاری میلادی در نظر داریم که 150 میلیون ( 42 هزار دلار) را برای بهبود و مقاوم سازی پناهگاهای عمومی هزینه کنیم.

این اظهارات پس از آن عنوان می شود که ارتش رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب اعلام کرد که 20 فروند موشک از خاک سوریه به بلندی های جولان اشغالی شلیک شده است. 

رسانه های رژیم صهیونیستی 23 بهمن ماه نیز اعلام کردند یک فروند جنگنده «اف-16» نیروی هوایی رژیم اشغالگر توسط پدافند سوریه هدف قرار گرفت و سرنگون شد.

ایرنا

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها