امیر حیدری:

خروج آمریکا از برجام هیچ تاثیری بر بنیه دفاعی و اقتدار ایران اسلامی نخواهد داشت

خروج آمریکا از برجام هیچ تاثیری بر بنیه دفاعی و اقتدار ایران اسلامی نخواهد داشت
جمعه 21 ارديبهشت 1397 - 10:08

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: خروج آمریکا از برجام، هیچ تاثیری بر بنیه دفاعی و اقتدار ایران اسلامی نخواهد داشت و نیروهای مسلح با قدرت از منافع ملی و تمامیت ارضی تا پای جان دفاع خواهند کرد.

العالم _ ایران / سیاسی

امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سیاسی فرماندهان، روسای عقیدتی سیاسی و مسئولین شعب سیاسی دانشگاه‌های نیروهای مسلح که در دانشگاه افسری امام علی(ع) برگزار شد، گفت: استکبار جهانی پروژه ایران هراسی را کلید زده و می‌خواهد کشورهای دنیا به خصوص همسایگان ما را از ایران بترساند. متاسفانه این باور در کشورها بوجود آمده که برای دفاع از خودشان در برابر ایران باید تمهیداتی بیاندیشند و شاهد هستیم که بعضا دست به اقدامات و خودزنی هایی می زنند.

وی افزود: این در حالی است که ما براساس مشروعیتی که از اسلام، قرآن و ولایت فقیه گرفته‌ایم به هیچ عنوان قصد تجاوز به کشور دیگر و کشورگشایی نداریم و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نیز این را ثابت کرده‌ایم.

فرمانده نزاجا تصریح کرد: کشورهای اطراف ما غالبا مسلمان و معتقد هستند و این انتظار می رود که ید واحده باشیم و جمع جهانی جدیدی را تشکیل داده و از منافع و امنیت خودمان دفاع کنیم اما دشمنان نمی خواهند این اتفاق بیافتد.

وی با بیان این که موقعیت ژئوپولوتیک ویژه ایران یکی از مولفه‌های رقم زدن پروژه ایران هراسی توسط دشمنان است، تصریح کرد: کشور ما از نظر جغرافیایی در موقعیت بی نظیری واقع شده است، زیرا سرشار از منابع عظیم انرژی هستیم و علاوه بر آن بین سه قاره قرار داریم و گذرگاه این انرژی به سمت کشورهای دنیا هستیم و دشمنان با پروژه ایران هراسی برخی کشورهای منطقه را به زرادخانه های نظامی تبدیل کرده اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: امام راحل(ره) از روز اول آمریکا را شیطان بزرگ خواند و در ادامه آن راه نورانی، مقام معظم رهبری هم تا امروز بر این اصل پافشاری کرده اند.

وی تاکید کرد: بصیرت الهی فرماندهی معظم کل قوا باعث شده کشور ما از یک اقتدار بی نظیر بهره مند شود.

حیدری با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره فرموده اند که به آمریکا اعتمادی نیست، گفت: خروج آمریکا از برجام، هیچ تاثیری بر بنیه دفاعی و اقتدار ایران اسلامی نخواهد داشت و نیروهای مسلح با قدرت از منافع ملی و تمامیت ارضی تا پای جان دفاع خواهند کرد.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها