خط و نشان تاکتیکی کی روش برای مراکش/ جنایت نایک علیه فوتبال ایران

خط و نشان تاکتیکی کی روش برای مراکش/ جنایت نایک علیه فوتبال ایران
چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 10:16

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در آستانه اولین بازی تیمش در جام جهانی 2018 روسیه، برای حریف مراکشی خود خط و نشان تاکتیکی کشید و در واکنش به تحریم تیم ملی توسط کمپانی نایک نیز اقدام این کمپانی را جنایت علیه فوتبال توصیف کرد.

العالم ـ ایران ـ ورزشی

بنابر گزارش خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، کارلوس کی‌روش در آستانه نخستین بازی گروه B جام جهانی 2018 برابر مراکش که ساعت 19:30 جمعه هفته جاری در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار می‌شود، درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه این بازی گفته، این دیگر لفاظی است که اگر سرمربی تیم ملی کشوری مثلا بگوید روی تساوی حساب می‌کنیم. تفکر و طرح‌ کاملی برای ترکیب تیم ملی و تاکتیک دارم اما آنها همانند راز باقی‌ می‌مانند.

کی‌روش سپس با اشاره به تاثیر هوای مطلوب روسیه روی عملکرد مطلوب فیزیکی بازیکنان خاطرنشان کرده، می‌خواهم توجه شما را به هوای کنونی روسیه جلب کنم. در این زمانی که ما اینجا آمدیم با هوای آفتابی و بارانی مواجه شدیم. شاگردانم از نظر بدنی قدرتمندتر شدند. امیدوارم به لطف عملکردمان در جام جهانی 2018 مدت‌زمان بیشتری در روسیه بمانیم.

اقدام نایک جنایت علیه فوتبال است

وی درباره قطع همکاری کمپانی نایک با تیم ملی فوتبال ایران پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشته، تیم ملی فوتبال ایران با شرایطی که در آن قرار گرفت مشکل تجهیزات دارد که چیزی فراتر از غیر استاندارد است. می‌خواهم بگویم که تحریم تیم ملی فوتبال ایران توسط نایک جنایت علیه فوتبال است. بازیکنان و کادر فنی از این شرایط بسیار ناامید هستند. این مسئله پنهانی نیست که تجهیزات از قیمت بالایی برخوردار هستند و موضوع جذب شرکت جدید با مشکلات کاملی به ویژه در بخش مالی مواجه است.

سرمربی تیم ملی اضافه کرده، فدراسیون فوتبال ایران در این رابطه با فیفا مکاتبه کرده است و روی کمک آنها پیش از شروع نخستین بازی جام جهانی 2018 روسیه حساب می‌کنیم. باز هم تاکید می‌کنم تعویض تجهیزات چند روز پیش از آغاز این رقابت‌ها به اندازه کافی دردسرساز است. بعضی از بازیکنان تیم برای تهیه کفش مجبور شدند به فروشگاه بروند. برخی‌ها از دوستان خود خواستند تا در این شرایط به آنها به سرعت کمک کنند. فقط یک چیز را با اطمینان به شما می‌گویم که مشکلی برای بازی نخواهیم داشت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها