ولایتی، سردار سلیمانی و امیر حاتمی در جمع سفرای ایران در خارج از کشور

ولایتی، سردار سلیمانی و امیر حاتمی در جمع سفرای ایران در خارج از کشور
سه شنبه 2 مرداد 1397 - 20:42

ولایتی، سردار سلیمانی و امیر حاتمی وزیر دفاع امروز با حضور در جمع سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به ایراد سخنرانی پراختند.

العالم - ایران / سیاسی

در سومین روز برگزاری همایش سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور، علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل مقام معظم رهبری،محمدجواد ظریف وزیر خارجه، سردار سلیمانی و امیر حاتمی وزیر دفاع عصر امروز (سه شنبه) با حضور در جمع سفرا و  روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور به ایراد سخنرانی پراختند.

وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسئولان اقتصادی دولت نیز امروز (سه شنبه) در سمینار سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور حضور یافتند.

سمینار سفرا و روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور از روز یکشنبه سی و یکم تیر ماه با حضور حسن روحانی رئیس جمهور رسما افتتاح شد، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس نیز همان روز در جمع سفرا حضور یافتند.

سفرا و روسای نمایندگی های ایران ایران در خارج از کشور روز شنبه نیز به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند و عصر همان روز با حضور در مرقد مطهر امام راحل به مقام شامخ بنیانگذار انقلاب اسلامی ادای احترام کردند. 

این نخستین سمینار سفرا در دولت دوازدهم است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها