به صدا درآمدن آژیرهای خطر در منطقه اشغالی جولان سوریه

به صدا درآمدن آژیرهای خطر در منطقه اشغالی جولان سوریه
چهارشنبه 3 مرداد 1397 - 18:56

ارتش رژیم صهیونیستی از به صدا در آمدن آژیرهای خطر در جولان اشغالی خبر داد.

العالم - سوریه

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آژیرهای خطر در شهرک‌های واقع در منطقه جولان اشغالی به صدا در آمده است.

شبکه «کان» اسرائیل مدعی شده است که دلیل به صدا در آمدن آژیرهای خطر اصابت دو خمپاره از سمت سوریه در بلندی‌های جولان اشغالی است. 

در همین حال شبکه ده رژیم صهیونیستی از شنیده شدن صدای دو انفجار در این منطقه خبر داده و گفته است که این دو انفجار تلفاتی در پی نداشته است.

«افیخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی تعداد خمپاره‌های شلیک شده از سمت سوریه را یک عدد ذکر کرده و گفته است که شلیک این خمپاره عامدانه نبوده و در جریان درگیری‌ها به داخل جولان اشغالی وارد شده است.

با این حال پایگاه عبری‌زبان 0404 اعلام کرده است که هیچ‌گونه سقوط خمپاره در جولان اشغالی مشخص نشده است و به صدا در آمدن آژیرهای خطر به دلیل درگیری‌های جنوب سوریه و نزدیک به جولان می‌باشد.

برای سومین روز متوالی است که آژیرهای خطر در جولان اشغالی به صدا در می‌آید. روز دوشنبه به علت ورود یک پهباد، روز گذشته به علت ورود جنگنده سوخوی سوریه به جولان اشغالی و امروز نیز شلیک خمپاره آژیرهای خطر را به صدا در آورده است.

پیشروی ارتش سوریه یه سمت جنوب این کشور و پاکسازی بیش از 90 درصد خاک استان‌های درعا و قنیطره که مشرف به جولان اشغالی است، به وجود آمدن چنین شرایط تنش‌آمیزی را در پی داشته است که قابل انتظار نیز بود.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها