بازداشت ۳۵ نفر در پرونده‌های خودرو، سکه و ارز / احضار تعداد زیادی از دلالان ارزی

بازداشت ۳۵ نفر در پرونده‌های خودرو، سکه و ارز / احضار تعداد زیادی از دلالان ارزی
سه شنبه 9 مرداد 1397 - 14:27

رئیس پلیس پایتخت گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

العالم - ایران / اقتصادی

سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل چندین پرونده مهم در حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت اظهار کرد: به‌دنبال اتفاقات اخیر و با هماهنگی مراجع قضایی، در حال حاضر 7 پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در 3 حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت در  حال رسیدگی است که تا امروز 35 نفر بازداشت شده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: همچنین با دستور قضایی 5 نفر از افراد بازداشت‌شده به زندان معرفی شده‌اند.

وی در پاسخ به سؤالی درخصوص اقدامات پلیس در کنترل بازار ارز و جلوگیری از فعالیت دلالان گفت: متأسفانه اقدامات دلالان باعث شده تا فضای بازار به‌صورت کاذب ملتهب شود و قیمت‌های مطرح‌شده با توجه به آنکه اصلاً خرید و فروشی انجام نمی‌شود کاذب و دروغین است.

رحیمی گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.

وی خاطرنشان کرد: نکته حائز اهمیت آن است که دستگاه قضایی و مسئولان نظام و نیروی انتظامی با جدیت برخورد با مفاسد اقتصادی را ادامه می‌دهند.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها