مقابلۀ سرسختانۀ یمنی ها با متجاوزان در مناطق غربی  

مقابلۀ سرسختانۀ یمنی ها با متجاوزان در مناطق غربی  
چهارشنبه 16 آبان 1397 - 13:09

متجاوزان و مزدوران در مناطق غربی ساحلی یمن با وجود تداوم حملات خود نتوانسته اند پیروزی به دست بیاورند.

العالم - یمن 

خبرنگار شبکه العالم در استان حدیده در غرب یمن گزارش داد: ارتش و کمیته های مردمی یمن برای چهارمین روز پیاپی در نزدیکی کارخانه های آرد و جادۀ "کیلومتر 16" استان حدیده سرسختانه با حملات مداوم مزدوران عربستان و امارات مقابله می کنند که این امر باعث عقب نشینی تدریجی آنها شده است.

ارتش و کمیته های مردمی یمن دیروز سه شنبه توانستند بخش های زیادی از شمال شهر حدیده – مرکز استان حدیده – را از لوث متجاوزان و مزدوران پاکسازی کنند و گروهی از آنها را در پشت کارخانه های آرد محاصره کنند و 6 موضع را که محل نفوذ مزدوران به مناطق تحت کنترل نیروهای یمنی بود، زیر آتش بگیرند.  

خبرنگار شبکه العالم به نقل از منبعی نظامی گزارش داد: نیروهای آموزش دیده یمنی توانستند بخش های زیادی را در اطراف جاده کیلومتر 16 به کنترل خود دربیاورند و مزدوران را که به سوی این جاده پیشروی کرده بودند، به عقب برانند.

خبرنگار العالم به نقل از منابع نظامی اعلام کرد : عملیات نظامی ارتش و کمیته های مردمی در پشت کارخانه های آرد با روحیه بالا همچنان ادامه دارد و مناطق مختلف یکی پس از دیگری از لوث مزدوران پاک می شود و نیروهای ائتلاف سعودی نتوانسته اند به سوی جاده کیلومتر 16 پیشروی چندانی داشته باشند و نیروهای یمنی را غافلگیر کنند.  

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها