لیبرمن خواستار واکنش سخت تل‌آویو به مقاومت در غزه شد

لیبرمن خواستار واکنش سخت تل‌آویو به مقاومت در غزه شد
پنج‌شنبه 22 آذر 1397 - 16:10

وزیر پیشین جنگ رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه عملیات‌های اخیر در کرانه باختری به‌دلیل بی کفایتی در برخورد با حماس است، خواستار اقدامات سخت علیه غزه شد.

العالم - فلسطین اشغالی

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات امروز (پنجشنبه) فلسطینی‌ها در کرانه باختری گفت این پیامد عقب‌نشینی تل‌آویو مقابل حماس است.

لیبرمن که چندی پیش به بهانه آتش‌بس کابینه اسرائیل با مقاومت در نوار غزه از سمت خود استعفا داده بود، در صفحه شخصی توئیتر نوشت: «حملات اخیر نتیجه مستقیم بی‌کفایتی در نبرد با حماس است».

علی‌رغم اصرار صهیونیست‌ها به مذاکره با حماس برای حفظ آتش‌بس، لیبرمن از کابینه خواست در واکنش به عملیات فلسطینی‌ها، هرگونه امتیازی را که به نوار غزه داده شده لغو کنند که شامل توقف ورود سوخت به این منطقه و حمایت‌های مالی قطر می‌شود.

عملیات شهادت‌طلبانه فلسطینیان در شهرک‌های صهیونیستی با سلاح‌های گرم یا سرد چند شبی است که به صورت متوالی ادامه دارد. دو فلسطینی چهارشنبه شب با سلاح سرد به دو شهرک‌نشین در منطقه «بیت شِمش» در قدس اشغالی حمله و آنها را زخمی کردند.

امروز نیز یک فلسطینی مسلح در نزدیکی شهرک «جفعات یوسف» از خودروی خود پیاده شده و شروع به تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست‌و شهرک‌نشینان کرده است.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها