کشف خمپاره‌ها و مهمات تروریست‌ها در ریف حماه + عکس

کشف خمپاره‌ها و مهمات تروریست‌ها در ریف حماه + عکس
يکشنبه 5 خرداد 1398 - 19:36

یگان‌های ارتش سوریه هنگام تفتیش روستای الکرکات در ریف حماه موشک‌ها و خمپاره‌های به جا مانده از گروه‌های تروریستی را کشف کردند.

العالم - سوریه

نیروهای ارتش سوریه هنگام تفتیش روستای الکرکات واقع در قلعه المضیق در ریف حماه، خمپاره اندازها و راکت‌های گراد و مقادیر زیادی از مهمات و خمپاره‌ها به جا مانده از تروریست‌ها را کشف و ضبط کردند.

ارتش سوریه دیروز در واکنش به ادامه حملات و تجاوزات تروریست‌ها و نقض توافق منطقه کاهش تنش، سکوهای موشکی تروریست‌ها در ریف حماه و ادلب واقع در شمال غربی این کشور را منهدم کرده بود.

نیروهای ارتش با انجام عملیات متمرکز در محورهای تحرکات گروه‌های تروریستی وابسته به «جبهه النصره» در شهرک‌های «اللطامنه»، «کفرزیتا» و «الهبیط» واقع در حومه‌های شمالی حماه و جنوبی ادلب، سکوهای موشکی آنها را هدف قرار دادند.

خبرگزاری سانا در این رابطه گزارش داد که عملیات ارتش سوریه به کشته و زخمی شدن شماری از تروریست‌ها و انهدام اسلحه، تجهیزات، سکوهای موشکی و تسلیحات آنها منجر شد.

همزمان، گروه‌های تروریستی روز شنبه چند راکت به مناطق مسکونی و منازل غیرنظامیان در شهر «السقلیبه» و شهرک «عین الکروم» در حومه شمالی حماه شلیک کردند که در پی آن، خسارات گسترده‌ای به اموال عمومی و خصوصی و زیرساخت‌ها وارد شد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها