رئیس مجلس اسلامی شیعیان لبنان: اسرائیل با آتش بازی می‌کند

رئیس مجلس اسلامی شیعیان لبنان: اسرائیل با آتش بازی می‌کند
يکشنبه 3 شهريور 1398 - 14:49

رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در حال بازی با آتشی است که این رژیم را در جنگ غرق خواهد کرد، جنگی که به قیمت موجودیت آن است.

العالم - لبنان

«عبدالامیر قبلان» رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان به تجاوز پهپادی امروز رژیم صهیونیستی به لبنان واکنش نشان داد.

بر اساس گزارش شبکه «المنار»، قبلان ضمن محکوم کردن این اقدام اعلام کرد: این موضوع و تبعات خطرناک آن بر امنیت و ثبات منطقه را به اطلاع سازمان ملل و شورای امنیت می‌رسانیم؛ اسرائیل با آتشی بازی می‌کند که آن را در جنگ جدید غرق خواهد کرد، جنگی که به قیمت موجودیت این رژیم غاصب خواهد بود.

شیخ قبلان ادامه داد؛ تجاوز به لبنان و تجاوز همزمان به سوریه در بامداد امروز همزمان با جشن‌های آزادسازی «جرود عرسال» و پیروزی‌های بزرگ سوریه بر تروریسم تکفیری صورت می‌گیرد تا بار دیگر فاش کند که تروریسم صهیونیستی و تکفیری در پروژه‌ای استعماری دنبال زدن محور مقاومت هستند.

آزادسازی سلسله ارتفاعات شرقی لبنان (جرود عرسال) و پاکسازی آن از گروه‌های تروریستی (داعش و النصره) در ۲۶ اگوست ۲۰۱۷ معروف به عید آزادسازی دوم (در لبنان)، اتفاقی گذرا در تاریخ لبنان نیست و می‌توان گفت اهمیت آن با آزادسازی جنوب لبنان (از اشغال اسرائیل) در سال ۲۰۰۰ برابر است .

رسانه‌های مختلف خبری، بامداد امروز (یکشنبه) از ساقط شدن دو پهپاد در «ضاحیه» در جنوب بیروت خبر دادند.

خبرگزاری لبنان «ان ان ای» اعلام کرد، در پی منفجر شدن یک پهپاد در نزدیکی ساختمان رسانه‌ای وابسته به حزب‌الله در ضاحیه در جنوب بیروت، سه نفر دچار جراحات سطحی شدند.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها