وزارت اطلاعات مامور پیگیری تخلفات در مورد اقلام بهداشتی شد

وزارت اطلاعات مامور پیگیری تخلفات در مورد اقلام بهداشتی شد
يکشنبه 11 اسفند 1398 - 22:52

محمود واعظی گفت: رئیس جمهور نامه ارسالی از سوی وزیر بهداشت درمورد تخلفات صورت گرفته درمورد اقلام بهداشتی از جمله ماسک و لباس مخصوص برای محافظت در مقابل کرونا را برای پیگیری به وزارت اطلاعات ارجاع کرده است.

العالم - ایران/ سیاسی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محمود واعظی، درخصوص نامه وزیر بهداشت به روحانی درمورد اقدام برخی سودجویان در احتکار ماسک در انبارها با توجه به نیاز ضروری مردم، تاکید کرد: در جلسه امروز دولت موضوع این نامه و موارد مطرح شده از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رفع کمبود این کالا در بازار و مقابله با سودجویان و متخلفان با هماهنگی قوه قضائیه، سازمان تعزیزات حکومتی، وزارت اطلاعات، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه های ذیربط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

واعظی افزود:رئیس جمهور در جلسه امروز هیات دولت تاکید کرد که همه دستگاهها موظف به همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: آقای روحانی در ارجاع نامه وزیر بهداشت و رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، به وزیر اطلاعات دستور دادند که موارد مطرح شده در این نامه به سرعت رسیدگی و در کوتاه ترین زمان ممکن گزارش بررسی ها ارائه شود.

واعظی با تاکید بر ضرورت همکاری همه دستگاه ها با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا، تاکید کرد: دولت تا زمان رفع این بحران با تمام توان در کنار مردم و وزیر بهداشت و درمان خواهد بود و از هرگونه مساعدت و همکاری در این زمینه دریغ نخواهد کرد.

سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رییس جمهور ضمن درخواست همکاری همه دستگاهها با این وزارت خانه در مقابله با ویروس کرونا در کشور، از برخی اقدامات ناپسند و سوداگرانه برخی افراد متخلف و سودجو در احتکار ماسک مورد نیاز مردم در انبارها گلایه کرده و خواستار برخورد قاطع و سریع با اینگونه اقدامات شد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها