ارتش رژیم صهیونیستی: آماده‌باش در مرز لبنان و سوریه طولانی خواهد بود

ارتش رژیم صهیونیستی: آماده‌باش در مرز لبنان و سوریه طولانی خواهد بود
يکشنبه 5 مرداد 1399 - 15:19

ارتش رژیم صهیونیستی پیش‌بینی کرد که آماده‌باش نظامیان این رژیم در مرز سوریه و لبنان برای مقابله با انتقام‌گیری حزب‌الله در پی شهادت یکی از رزمندگان آن در حمله اخیر، طولانی خواهد بود.

العالم - فلسطین اشغالی

ارتش رژیم صهیونیستی در پی شهادت یکی از نیروهای حزب‌الله لبنان در حمله این رژیم به مناطق اطراف دمشق، در جبهه شمالی به حالت آماده‌باش درآمده است.

روزنامه صهیونیستی«معاریو» در این باره نوشت که ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی پس از بازدید «آویو کوخافی»رئیس این ستاد از مناطق شمالی، ارزیابی‌هایی را از اوضاع مرزها بعمل آورده‌ است.

این ارزیابی‌ها پس از آن صورت گرفت که ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه گذشته در نقاط مرزی اعلام آماده‌باش کرده و نیروهای زیادی را در منطقه مرزی مستقر کرد و علاوه بر آن به منظور جلوگیری از رویارویی بین نظامیان صهیونیست و نیروهای حزب‌الله، تمرینات نظامی را لغو کرد.

طبق گزارش وبگاه «عربی ۲۱»، معاریو افزود که فرضیه ارتش این است که حزب‌الله عملیات مقطعی علیه نظامیان صهیونیست انجام خواهد داد و پیش‌بینی می‌شود که این عملیات به صورت تیراندازی یا شلیک موشک‌های ضد زره در نقاط مرزی باشد.

ارتش رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته جاده‌های نزدیک به دیوار مرزی را بسته و مانع از تردد خودروها در این جاده‌ها می‌شود.

معاریو همچنین نوشت که طبق ارزیابی ارتش آماده‌باش در مرز سوریه و لبنان ممکن است طولانی‌مدت باشد.

حزب‌الله لبنان به دنبال حمله هوایی هفته گذشته رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از این نیروهای این جنبش به نام «علی کامل محسن» به شهادت رسیده است.

طی روزهای گذشته، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از قول ارتش این رژیم صهیونیستی نوشتند که حزب الله لبنان خود را برای «انتقام» از این رژیم آماده کرده است و این رژیم نیز سلسله اقداماتی در همین راستا انجام داد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها