عبدالسلام: بمباران وحشیانه ائتلاف سعودی فقط باعث افزایش صلابت مردم یمن شد

عبدالسلام: بمباران وحشیانه ائتلاف سعودی فقط باعث افزایش صلابت مردم یمن شد
جمعه 7 آذر 1399 - 16:04

سخنگوی انصارالله یمن گفت که به فضل الهی، شش سال بمباران وحشیانه ائتلاف سعودی فقط باعث افزایش صلابت، وحدت و قدرت مردم یمن شد.

العالم یمن

محمد عبدالسلام در توییتی افزود: بمباران صنعا و استانهای یمن اهمیت پاسخگویی به دشمن و بازدارندگی تا توقف تجاوز و برچیدن محاصره را اثبات کرد.

جنگنده‌های سعودی اردوگاه «الصمع» در ناحیه «ارحب» صنعاء و در سه نوبت منطقه «جبل عیبان» در ناحیه «بنی مطر» را بمباران کردند منطقه «ارحب» در چهار نوبت و منطقه «جربان» در ناحیه «سنحان» چهار بار هدف حمله قرار گرفت.

ائتلاف سعودی اردوگاه «ریمه حمید» در جنوب پایتخت یمن را در سه نوبت هدف حمله قرار داد. مخزن‌های نفتی شرکت ملی نفت یمن نیز هدف گرفته شدند.

این حمله پس از انتقام ارتش و کمیته‌های مردمی یمن از ریاض صورت می‌گیرد. شامگاه روز دوشنبه بود که وزارت انرژی عربستان سعودی اذعان کرد مخزن‌های نفتی این کشور در جده هدف قرار گرفته‌اند.

پیش از آن سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن تصریح کرده بود، عملیات مذکور در پاسخ به ادامه تجاوز و محاصره یمن و نیز وعده چند روز پیش نیروهای مسلح یمن مبنی بر انجام عملیات گسترده در عمق عربستان سعودی انجام شده است.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها