صدای انفجار در آسمان جنوب لبنان

صدای انفجار در آسمان جنوب لبنان
چهارشنبه 15 بهمن 1399 - 17:33

منابع رسانه‌ای از شنیده شدن صدای انفجار در آسمان جنوب لبنان خبر دادند و گفتند احتمالا یک پهپاد اسرائیلی هدف گرفته شده باشد.

العالم - لبنان

شبکه خبری «روسیا الیوم» امروز چهارشنبه از هدف قرار گرفتن یک پهپاد دیگر رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت، صدای انفجار در جنوب لبنان احتمالا متعلق به این امر است.

خبرنگار شبکه خبری روسیا الیوم گزارش کرد، در آسمان منطقه الزهرانی در جنوب لبنان صدای انفجار بزرگی شنیده شد. احتمالا این صدا متعلق به انفجار یک پهپاد شناسایی [جاسوسی] اسرائیل در حریم هوایی جنوب لبنان است.

در عین حال سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به نقض حریم هوایی لبنان اعتراف اما ادعا کرد: پدافند [حزب‌الله لبنان] یک پهپاد اسرائیل را بر فراز لبنان هدف گرفت بدون اینکه [موشک پدافند] به آن اصابت کند».

به ادعای وبگاه روزنامه یدیعوت آحارونوت، پهپاد رژیم صهیونیستی در این حمله آسیبی ندیده و به مسیر خود ادامه داده است.

دو روز پیش حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از سرنگون کردن یک پهپاد رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای جنوبی لبنان خبر داده بود. طبق بیانیه حزب‌الله این پرنده صهیونیستی از نوع ماتریس-۱۰۰ که به دست اسرائیل اصلاح شده بود، دوشنبه به مقدار چهارصد متر وارد خط آبی [خط عدم درگیری] در جنوب لبنان شد و نیروهای مقاومت اسلامی لبنان با سلاح مناسب آن را در محله خربة شعیب در روستای مرزی بلیدا در جنوب لبنان سرنگون کردند.

این چهارمین پهپاد رژیم صهیونیستی است که طی سه چهار روز گذشته توسط مقاومت در لبنان و در فلسطین سرنگون شده است. روزنامه عربی رأی الیوم روز گذشته سرمقاله خود را به این موضوع اختصاص داد و از آن به نام «عزای عمومی برای پهپادهای اسرائیل» یاد کرد.

کلید واژه ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها