منابع عراقی: 10 شهید در پی انفجار تروریستی در بغداد

منابع عراقی: 10 شهید در پی انفجار تروریستی در بغداد
شنبه 11 ارديبهشت 1400 - 10:11

منابع عراقی گزارش دادند که در پی انفجار دو بمب در مسیر دو گشتی نیروهای امنیتی این کشور در شمال بغداد، 10 نیروی امنیتی به شهادت رسیده‌اند.

العالم - عراق

منابع عراقی، بامداد امروز (شنبه)، از انفجار دو بمب در مسیر دو گشتی نیروهای امنیتی این کشور در منطقه «الطارمیه» در شمال بغداد خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری «السومریه نیوز»، مرکز اطلاع‌رسانی امنیتی عراق در بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی در حال حاضر به دنبال عناصر تروریستی هستند که در منطقه الطارمیه در شمال بغداد در مسیر خودروی هامر هنگ سوم تیپ ۵۹ از لشکر ششم ارتش عراق بمب منفجر کرده‌اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: «بر اساس اطلاعات اولیه درباره این حادثه، این تعرض منجر به شهادت ۴ رزمنده [عراقی] شده است».

با این حال، وبگاه خبری «بغداد الیوم»‌ به نقل از یک منبع امنیتی در بغداد از افزایش شمار شهیدان این انفجار خبر داد.

بغداد الیوم به نقل از منبع یادشده در این خصوص نوشت که ۱۰ نیروی امنیتی عراقی در انفجار دو بمب در مسیر دو خودرو از نوع هامر در منطقه الطارمیه به شهادت رسیده‌اند و یک تن دیگر مجروح شده است.

بر اساس گزارش منابع عراقی این اقدام تروریستی، جمعه رخ داده است.

این گزارش در حالی منتشر شده است که بغداد هفته گذشته نیز شاهد انفجاری بزرگ در بیمارستان «ابن الخطیب» بغداد بود که در نتیجه آن بیش از هشتاد نفر جان خود را از دست دادند و ۱۱۰ نفر دیگر مجروح شدند.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها