نتانیاهو: شدت و میزان حملات علیه غزه را افزایش خواهیم داد

نتانیاهو: شدت و میزان حملات علیه غزه را افزایش خواهیم داد
سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 - 20:20

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته شدت و میزان حملات علیه فلسطینی‌ها را افزایش خواهد داد.

العالم - فلسطین اشغالی

نخست وزیر رژیم صهیونیستی عصر سه شنبه به وقت تهران از تشدید حملات علیه مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین خبر داد.

به گزارش منابع خبری، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال حضور در مقر فرماندهی با مقامات بلند پایه نظامی در جنوب فلسطین اشغالی گفت: «ما شدت و سرعت حملات را افزایش خواهیم داد.»

وی با اشاره به افزایش حملات در غزه گفت که نتیجه این جلسه تصمیم در افزایش شدت و میزان حملات است. نتانیاهو با ادعای حملات سخت علیه حماس، از صهیونیست‌ها خواست تا صبر و آرامش خود را حفظ کنند.

نتانیاهو با تایید هلاکت 2 صهیونیست گفت:«متأسفانه، دو غیرنظامی ما کشته شدند. من از همه شما می‌خواهم که دستورالعمل‌ها را رعایت کنید، دستورات فرماندهی را دقیقاً رعایت کنید، این امر باعث نجات جان افراد می‌شود.»

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی در حال اعزام بیشتر نیرو و استحکامات نظامی به غزه است.

منابع فلسطینی بعدازظهر سه‌شنبه از حمله گسترده راکتی نیروهای مقاومت فلسطین به شهرهای «اشدود» و «عسقلان» اشغالی در شمال نوار غزه خبر دادند. طبق گزارش منابع صهیونیستی، آژیرهای خطر در مناطق مذکور و شهرک‌های اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.

همزمان با این حمله، «کتائب القسام»‌ شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در پاسخ به ادامه اقدام دشمن در هدف قرار دادن منازل و مردان مقاومت بزرگترین حمله موشکی تا این لحظه را علیه شهرهای اشدود و عسقلان اشغالی انجام دادیم».

کتائب القسام در ادامه این بیانیه به رژیم صهیونیستی هشدار داد که حملات آتی بزرگتر خواهند بود. تصاویری که در منابع صهیونیستی منتشر شده، حاکی از آن است که تعدادی از راکت‌‌ها به یک ساختمان اصابت کرده است.

حمله گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه پس از آن بود که «کتائب عزالدین القسام» شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس، دوشنبه، با تعیین مهلت برای رژیم صهیونیستی به تل‌آویو هشدار داد که نظامیان این رژیم تا ساعت 6 به وقت محلی مسجد الاقصی و محله شیخ جراح را تخلیه و زندانیان فلسطینی را آزاد کنند.

مسجد الاقصی و مناطق پیرامون آن در بیت المقدس، طی روزهای اخیر صحنه حملات شدید نظامیان صهیونیست در راستای نقشه‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس و تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی بود که در نتیجه مقاومت ساکنان قدس، چند صد تن از اهالی قدس اشغالی مجروح شدند.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها