جزییات جدید درباره کشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در اقیانوس هند

جزییات جدید درباره کشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در اقیانوس هند
شنبه 12 تير 1400 - 22:59

خبرنگار العالم گزارش داد که طبق خبرهای به دست آمده سرنشینان کشتی اسراییلی نیستند؛ این کشتی یک کشتی اسراییلی و متعلق به یک تاجر اسراییلی است که پرچم پاناما بر فراز آن قرار داشت.

العالم ـ اخبار اختصاصی

فارس صرفندی گفت: طبق روایت اسراییلی ها، این کشتی با پرچم پاناما، به طور کامل و یا به صورت جزیی متعلق به یکی از تاجران اسراییلی است اما ملوانان کشتی اسراییلی نیستند.

خبرنگار العالم افزود: تا این لحظه سرویس اطلاعات اسراییلی ها در حال بررسی این حادثه است. و با خدمه کشتی برای کسب اطلاعات دقیق از این امر در ارتباط هستند. و به نظر می رسد که این کشتی اسراییلی عازم خلیج فارس بوده است و در یک بندر اماراتی لنگر خواهد انداخت. تمام اینها تا این لحظه فقط حدس و گمان است و هیچ اظهارات رسمی در این خصوص مطرح نشده است.

صرفندی توضیح داد که اینک سخن از آن می رود که این حادثه عمدی و یا غیرعمد بوده است. یکی از روزنامه نگاران اسراییلی لحظاتی پیش در کانال خود در تلگرام نوشت: این حمله به نظر می رسد پیامی از جانب ایرانیان به اسراییلی ها باشد مبنی بر آنکه آنها قادرند ما را در دریا نیز دنبال کنند. از این رو این حادثه به نظرم تصادفی نیست بلکه اقدامی عمدی بوده است. آنچه که رخ داد پیامی برای رژیم اسراییلی بوده است.

رسانه های اسراییلی از وقوع آتش سوزی در یک کشتی باری اسراییلی در شمال اقیانونس هند خبر دادند. آنها تاکید کردند که این کشتی تجاری اسراییلی توسط یک سلاح ناشناخته مورد اصابت قرار گرفته است.

این منابع خاطرنشان کردند که کشتی اسراییلی در بندر جده لنگر انداخته بود قبل از آنکه عازم سواحل امارات شود. هیچ کسی تا این لحظه مسئولیت این حمله را به عهده نگرفت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها