النجباء: آماده ورود به معادله بازدارندگی اعلام شده سید حسن نصرالله هستیم

النجباء: آماده ورود به معادله بازدارندگی اعلام شده سید حسن نصرالله هستیم
شنبه 16 مرداد 1400 - 01:35

جنبش مقاومت النجباء عراق اعلام کرد که پاسخ حساب شده حزب الله ثابت می‌کند که رویکرد اشغالگری و تجاوزات رژیم صهیونیستی رو به پایان است.

العالم-عراق

جنبش النجباء عراق عنوان کرد که رزمندگان مقاومت عراق آماده ورود به معادله بازدارندگی که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله آن را اعلام کرده است، هستند.

جنبش مقاومت النجباء تأکید کرد که پاسخ حساب شده حزب الله ثابت می‌کند که رویکرد اشغالگری و تجاوزات رژیم اشغالگر رو به پایان است.

چهارشنبه این هفته سه راکت به شمال فلسطین اشغالی از خاک لبنان شلیک شد که دو راکت به شهرکهای صهیونیست نشین اصابت کرد و بر اثر آن، آتش سوزی در این مناطق رخ داد.

رژیم صهیونیستی در واکنش به این حملات راکتی، امتداد مرز فلسطین اشغالی را با لبنان را هدف حملات خمپاره‌ای و توپخانه‌ای قرار داد که متقابلا این حملات، باعث وقوع آتش سوزی در لبنان شد. بر اساس گزارش صهیونیست‌ها گروه‌های فلسطینی پشت پرده حملات راکتی بودند.

صهیونیست‌ها دیروز پنجشنبه به حملات خود ادامه دادند که این بار حمله هوایی بود و حزب الله لبنان روز جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در پاسخ به این حملات، اطراف پادگانی در شهرک صهیونیست نشین کریات شمونه را هدف حملات راکتی 122 میلیمتری قرار داده است.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها