هنیه فرار اسرای فلسطینی را به زیاد نخاله تبریک گفت

هنیه فرار اسرای فلسطینی را به زیاد نخاله تبریک گفت
چهارشنبه 17 شهريور 1400 - 03:06

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در گفت‌وگوی تلفنی با «زیاد نخاله» دبیرکل جهاد اسلامی، فرار شش اسیر فلسطینی از زندان «جلبوع» از طریق حفر تونل را تبریک گفت.

العالم-فلسطین اشغالی

«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس سه شنبه شب در تماس تلنفی با «زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، فرار شش اسیر فلسطینی از امنیتی‌ترین زندان اسرائیلی از طریق تونل را تبریک گفت.

به گزارش فلسطین الیوم، هنیه این اسرا را «قهرمان» خواند و گفت که فرار اسرا صفحه تازه‌ای از پیروزی‌های ملت فلسطین در نبرد عزم و اراده با رژیم غاصب اشغالگر را گشود.

وی در ادامه بر لزوم حمایت از این 6 اسیر قهرمان و پناه دادن به آنها برای ادامه مسیر مقاومت تأکید کرد و افزود: پیروزی‌های مردم فلسطین در برابر دشمن صهیونیست تا آزادی کامل فلسطین و اسرا ادامه خواهد داشت.

زیاد نخاله هم از اسماعیل هنیه و پایداری مقاومت و دست‌آوردهای آن در غزه، کرانه باختری و سراسر فلسطین تمجید و بر لزوم وحدت گروه‌های مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین وحدت گروه‌های مقاومت و ادامه مبارزه در برابر رژیم اشغالگر را امری ضروری دانست و اظهار داشت که پیروزی اسرای فلسطینی، پیروزی و دست‌آوردی برای همه فلسطینان است.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها