واکنش جهاد اسلامی به بازداشت مجدد دو اسیر فراری از زندان «جلبوع»

واکنش جهاد اسلامی به بازداشت مجدد دو اسیر فراری از زندان «جلبوع»
شنبه 20 شهريور 1400 - 01:55

جنبش جهاد اسلامی در واکنش به بازداشت مجدد دو اسیر فراری از زندان «جلبوع» گفت که هرگونه آسیب رساندن به «یعقوب قدری» و «محمد عارضه» به معنای اعلام جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.

العالم-فلسطین اشغالی

جنبش جهاد اسلامی فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول کامل زندگی «یعقوب قدری» و «محمد عارضه» دو اسیر فراری زندان «جلبوع» دانست که دیشب مجددا بازداشت شده‌اند.

به گزارش فلسطین الیوم، جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرده که رساندن هرگونه آسیب به دو اسیر فراری به معنای اعلام جنگ رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است.

دو اسیر فلسطینی که رسانه های صهیونیستی مدعی بازداشت آنها شدند، «یعقوب قدری» و «محمد عارضه» از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین هستند.

فلسطینیان ساکن الناصره و جنین در اعتراض به بازداشت مجدد دو اسیر فلسطینی به خیابان‌ها آمده و این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

گروه‌های فلسطینی با صدور فراخوانی از فلسطینیان خواستند تا در محکومیت بازداشت مجدد دو اسیر فلسطینی، روز شنبه راس ساعت 6 عصر در شهر الناصره تظاهرات کنند.

بامداد دوشنبه هفته گذشته، شش اسیر فلسطینی در زندان جلبوع که پنج تن از آن‌ها عضو جنبش جهاد اسلامی بودند، به طرح شگفت‌انگیزی از امنیتی‌ترین و محکم‌ترین زندان در فلسطین اشغالی فرار کردند که نظامیان صهیونیست دو تن از آنها را جمعه شب مجددا بازداشت کردند.

تسنیم

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها