کتائب سید الشهداء عراق توصیه کرد:

از تجربه الحشد الشعبی در افغانستان استفاده شود

از تجربه الحشد الشعبی در افغانستان استفاده شود
جمعه 23 مهر 1400 - 20:55

گروه کتائب سید الشهداء از شاخه‌های سازمان الحشد الشعبی عراق تاکید کرد محکومیت حملات تروریستی علیه شیعیان در افغانستان بی فایده است و از همین رو توصیه به بازتولید تجربه الحشد الشعبی می‌شود.

العالم - آسیا

«أبو آلاء الولائی» دبیرکل گردان‌های سیدالشهداء امروز جمعه خواستار تکرار استفاده از تجربه نیروهای الحشد الشعبی در افغانستان شد.

به گزارش موازین نیوز، الولائی در حساب کاربری خود در توییتر گفت: بار دیگر تروریسم، شیعیان اهل بیت در جنوب افغانستان را مورد حمله قرار داد، آن هم فقط به این دلیل که آنها وفادار به امیرالمومنین علی (ع) هستند.
وی افزود: صدور بیانیه‌ها برای توقف ریخته شدن خون این عزیزان موثر نخواهد بود.ما در این زمینه تجربه‌ای داریم و از همین رو به آنها توصیه می‌کنیم که امور خود را ساماندهی کرده، سطح احتیاط و هشدار را بالا برده و به ویژه سعی در بازتولید تجربه الحشد الشعبی کنند.

امروز جمعه بر اثر وقوع انفجار در مراسم نماز جمعه در مسجد شیعیان در شهر قندهار افغانستان، 33 نفر شهید و ده ها نفر دیگر مجروح شدند.

هفته گذشته نیز وقوع انفجار شدید در مراسم نماز جمعه در مسجد شیعیان در ولایت قندوز افغانستان ۴۶ شهید و بیش از ۱۴۳ زخمی برجای گذاشت.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها