وظیفه یگان زنان جاسوس صهیونیست در مرز با لبنان چیست؟

وظیفه یگان زنان جاسوس صهیونیست در مرز با لبنان چیست؟
يکشنبه 23 آبان 1400 - 21:20

یک رسانه صهیونیستی از استقرار یگانی از اپراتورهای زن ارتش این رژیم در مرز با لبنان و مکان‌های دیگر با هدف جمع آوری لحظه به لحظه اطلاعات خبر داد.

العالم - لبنان

یک نشریه صهیونیستی روز یکشنبه از بکارگیری اپراتورهای زن دوره دیده در دستگاه‌های جاسوسی و نظامی مسئول هدایت پهپادهای تجسسی و رزمی در مرز با لبنان خبر داد.

روزنامه «جروزالم پست» در این زمینه نوشت، تقریباً یک سال از بکارگیری زنان اپراتور پهپاد در مرز لبنان می‌گذرد و وظیفه آن‌ها جمع آوری اطلاعات لحظه‌ای با پهپادهاست.

این روزنامه استقرار یگانی از زنان دوره دیده در دستگاه‌های اطلاعاتی، نظامی این رژیم را برای هدایت دقیق پهپادها جهت کاستن از تهدیدها در سراسر مرز فلسطین اشغالی خواند.

جروزالم پست نوشت، لبنان مرتباً از حمله پهپادهای تجسسی اسرائیل به حریم هوایی خود شکایت می‌کند، اما ارتش اسرائیل معتقد است که چنین عملیاتی برای ردیابی فعالیت‌های حزب الله ضروری است. یک مقام نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مورد سابقه استفاده از زنان در نقش اپراتورهای پهپاد گفت که استفاده از چنین یگانی در امتداد مرز مصر آغاز شد و سپس ارتش متوجه شد که باید در مرزهای دیگر نیز از چنین نیروهایی استفاده کند.

این در حالی است که نیروهای مقاومت بارها از هدف قرار دادن پهپادهای رزمی و جاسوسی ارشت رژیم صهیونیستی خبر دادند. «آویخای ادرعی» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اخیرا از سرنگونی یک پهپاد متعلق به این رژیم خبر داد.

ارتش رژیم صهیونیستی بارها تلاش کرده با پنهان کاری، سرنگونی پهپادهای خود را به دلیل نقص فنی توجیه کند. به طوریکه ارتش رژیم اسرائیل به تازگی در بیانیه‌ای ضمن اعلام سقوط پهپاد در سوریه، مدعی شد که این پهپاد در حال انجام یک عملیات عادی بوده است. در ادامه بیانیه مذکور همچنین ادعا شده است که این پهپاد در پی نقص فنی سقوط کرده است.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، تیر ماه گذشته نیز خبر داد که یک پهپاد این رژیم در خاک لبنان سقوط کرده است. این در حالی است که طی چند ماه اخیر، تل‌آویو از سقوط چند پهپاد خود در حریم لبنان، سوریه، کرانه باختری و نوار غزه خبر داده است

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها