کتائب حزب الله: دوران تفاهم با صهیونیست‌ها برای کنترل عراق به پایان رسیده است

کتائب حزب الله: دوران تفاهم با صهیونیست‌ها برای کنترل عراق به پایان رسیده است
شنبه 6 آذر 1400 - 05:06

مسئول دفتر امنیتی کتائب حزب الله تاکید کرد که عراق به دوران دیکتاتوری بازنمی‌گردد و دوران تفاهم با انگلیس، عرب‌های خلیج فارس و صهیونیست‌ها برای حکومت بر عراق گذشته است.

العالم-عراق

«ابوعلی العسکری» مسئول دفتر امنیتی کتائب حزب الله عراق تاکید کرد که عراق به دوران دیکتاتوری برنمی‌گردد و سال‌های ظلم و توهین به مقدسات تکرار نخواهد شد.

ابوعلی العسکری گفت: عراق به دوران دیکتاتوری و سال‌های ظلم، توهین به مقدسات و توهین به کرامت انسانی بازنمی‌گردد و آن دوران گذشته که کسی بخواهد با انگلیسی‌ها، اعراب خلیج فارس و در پس آنها با صهیونیست‌ها به تفاهم برسد تا عراق را کنترل کنند.

این مسئول کتائب حزب الله گفت:همه باید بفهمند که معادله تغییر کرده و به همت فرزندان الحشد الشعبی و مقاومت عراق آن دوران هرگز بازنخواهد گشت.

به گزارش المیادین، «ابوحسن الحمیداوی» دبیر کل کتائب حزب الله هم در پیامی به «جنین پلاسخارت» رئیس هیات سازمان ملل در عراق گفت: پیام ما به کشورها و نهادهایی است که تلاش کردند، عراق را به وضعیت حال آن برسانند و با طرف‌هایی داخلی در تقلب و سرقت اراده ملت عراق سهیم بودند، این است که محاسبات آنها برای حذف قشری تاثیر گذار از میان ملت عراق به هم خواهد خورد.

دبیر کل کتائب حزب الله تاکید کرده بود که شعله ور کردن آتش جنگ داخلی در عراق، آمریکا، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی را به آتش خواهد کشید.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها