سفر رسمی رئیس پلیس آگاهی ناجا به پاکستان

سفر رسمی رئیس پلیس آگاهی ناجا به پاکستان
يکشنبه 14 آذر 1400 - 07:43

رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای گفت وگو با مسوولان پاکستانی پیرامون همکاری های دوجانبه در حوزه پلیس، روز یکشنبه وارد «اسلام‌آباد» پایتخت این کشور شد.

العالم ـ ایران ـ سیاسی

رئیس و اعضای هیات ایرانی به سرپرسیتی سردار «محمد قنبری» رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز به وقت محلی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی اسلام‌آباد مورد استقبال «سمیع الرحمان جامی» افسر رابط پلیس مهاجرت پاکستان در ایران، «محمد سرخابی» معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران و سرهنگ «امید سروری» افسر رابط مبارزه با موادمخدر ایران در پاکستان قرار گرفتند.

در طول این سفر، سردار قنبری قرار است با وزیر کشور پاکستان یا قائم مقام وزارت کشور، مدیرکل آژانس تحقیقات فدرال (FIA) و برخی از مسوولان حوزه امنیت عمومی و پلیس آگاهی دیدار کند.

بازدید از برخی از مراکز پلیس و مبارزه با جرائم سایبری، سفر به شهر «لاهور» و دیدار با مدیران منطقه‌ای آژانس تحقیقات فدرال پاکستان نیز از دیگر برنامه های سفر هیات پلیس آگاهی ناجا به این کشور همسایه به شمار می رود.

سفر رسمی رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به پاکستان بنابر دعوت مدیرکل آژانس تحقیقات فدرال این کشور انجام می‌شود.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها