امیر خواجه: چشمان بیدار پدافند هوایی ارتش از کوچکترین پرنده معاند غافل نیست

امیر خواجه: چشمان بیدار پدافند هوایی ارتش از کوچکترین پرنده معاند غافل نیست
پنج‌شنبه 23 دی 1400 - 13:11

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس گفت: تمام دوستان و دشمنان باید بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست.

العالم - ایران / سیاسی

پایگاه اطلاع رسانی ارتش -- امیر رضا خواجه فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس در تمرین نظامی اقدام سریع، که برای بالا بردن سطح آمادگی و عکس العمل در گروه پدافند هوایی شهید پوردست انجام شد گفت: نیروهای مسلح باید هر لحظه در اوج آمادگی باشند و در مقابل تمام تهدیدات داخلی و خارجی اقدامِ به موقع انجام دهند.

وی تصریح کرد: با اتکا به خداوند متعال و داشتن آمادگی لازم، تمام دشمنان این مرز و بوم را نا‍امید می‌کنیم و جمهوری اسلامی ایران اکنون این برتری را دارد و تمام دشمنان از ویژگی‌های دفاعی ما مطلع هستند.

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس افزود: تمام دشمنان می‌دانند که اگر ایران حرف از قدرت و موشک به میان می‌آورد سخن از واقعیت می گوید آنان از قدرت دفاعی ایران آگاه هستند وگرنه تا الان بارها مورد حمله قرار گرفته بودیم.

امیر خواجه خاطرنشان کرد: تمام دوستان و دشمنان باید بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست و مدافعان آسمان بر سر منافع کشور هیچ گونه تعارفی با هیچ کس و هیچ کشوری ندارند.

دسته بندی ها :

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها