واکنش سخنگوی انصارالله به حملات بی امان ائتلاف سعودی

واکنش سخنگوی انصارالله به حملات بی امان ائتلاف سعودی
چهارشنبه 29 دی 1400 - 15:17

سخنگوی انصارالله گفت: حملات بی امان ائتلاف سعودی به یمن نه تنها منجر به توقف نبرد نمی‌شود بلکه بر شدت آن نیز می‌افزاید؛ ملت یمن حق دارد انتقام قربانیانش را بگیرد.

العالم _ یمن

«محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله و رئیس هیأت مذاکره‌کننده دولت نجات ملی یمن به حملات بی امان اخیر ائتلاف سعودی به یمن بویژه صنعاء واکنش نشان داد.

وی در توییتر نوشت: اصرار ائتلاف متجاز بر ارتکاب جنایات وحشیانه و نادیده گرفتن این جنایات توسط جهان به نبرد پایان نمی‌دهد بلکه بر شدت آن می‌افزاید. ملتی که سال‌ها با حملات و محاصره مقابله کرده کاملا حق دارد که انتقام قربانیانش را با هر ابزار مشروعی بگیرد؛ ملت یمن به حمایت از عملیات نیروهای مسلح خود ادامه می‌دهد و به جهانی که چشم خود را به روی رنجشان بسته اهمیت نمی‌دهد.

ائتلاف سعودی که عملیات موفق ارتش یمن علیه ابوظبی معروف به «اعصار الیمن» در دوشنبه جاری را برنتافت دست به این حملات سنگین علیه صنعاء زد.

دیروز (سه شنبه) نوشت: «شمار قربانیان حمله دوشنبه شب جنگنده‌های ائتلاف سعودی - آمریکایی به «اللیبی» در «معین» واقع در استان صنعاء به ۱۲ شهید و ۱۱ مجروح که برخی از آن‌ها زن و کودک هستند، رسیده است و انتظار می‌رود که شمار قربانیان افزایش یابدبه ویژه که هنوز برخی قربانیان در زیر آوار هستند و عملیات امدادرسانی به آن‌ها ادامه دارد».

همچنین منابع رسانه‌ای یمن اعلام کردند که جنگنده‌های اماراتی طی بامداد و صبح امروز، در ۱۵ نوبت مناطق مختلف صنعاء را بمباران کردند.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها