جهاد اسلامی: جهان عرب به ملت فلسطین پشت کرده است

جهاد اسلامی: جهان عرب به ملت فلسطین پشت کرده است
يکشنبه 7 فروردين 1401 - 15:48

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه "ایران تنها کشوری است که با تحمل محاصره اقتصادی و تحریم ها و توطئه ها، بهای حمایت از ملت فلسطین را می پردازد"، تاکید کرد جهان عرب به آرمان های فلسطین پشت کرده است.

العالم - فلسطین اشغالی

" زیاد نخاله " امروز (یکشنبه) در گفت وگوی ویژه با تارنمای خبری لبنانی " العهد" اظهارداشت: در جهانی که به جز عدالت همه چیز می توان در آن یافت ، جمهوری اسلامی ایران به عنوان حامی و پشتیبان در کنار ملت فلسطین قرار گرفته است .

وی تاکید کرد: موضع ایران در حمایت از ملت فلسطین و مقاومت آن، علیرغم تمامی فشارها روز به روز مستحکم تر می شود اما در عوض جهان عرب در برابر دشمن صهیونیست بی حساب و کتاب و بی شرمانه در حال فروپاشی است .

نخاله اظهار داشت : جهان عرب بی هیچ قید و بندی به آرمان فلسطین و بیت المقدس پشت کرده و ملت فلسطین را تنها گذاشته است .

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ارتباط با روز جهانی قدس گفت: ماه مبارک رمضان ماه جهاد و پیروزی های بزرگ در تاریخ اسلام است و در آن شب قدر قرار دارد که از هزار شب گرامی تر است و در آن روز جهانی قدس قرار دارد که با شب های قدر همزمان شده است .

وی ادامه داد: امام خمینی (رض) آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان را برگزید تا در آن مسلمانان با یکدیگر متحد شوند و پرچم هایشان به منظور آزادسازی قدس برافراشته شود پس درود خدا بر امام خمینی (رض) باد آن روز که به دنیا آمد و آن روز که در رستاخیز زنده برانگیخته خواهد شد.

فارس

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها