لحظه افطار کردن مهدی طارمی در دقیقه 20 دیدار با اسپورتینگ + ویدئو

جمعه 2 ارديبهشت 1401 - 13:49

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در حالی که روزه بود مقابل اسپورتینگ لیسبون به میدان رفت و چند دقیقه پس از آغاز بازی افطار کرد.

العالم _ ورزشی

در جریان بازی شب گذشته (پنجشنبه) تیم‌های فوتبال پورتو و اسپورتینگ لیسبون در مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو و هم تیمی نیجریه‌ای او زایدو سانوسی در حالی وارد زمین بازی شدند که روزه بودند. از این رو، این دو بازیکن در اواسط نیمه اول این بازی که در ورزشگاه دراگائوی شهر پورتو برگزار شد، افطار کردند.

بازی ساعت 20:15 به وقت محلی آغاز شد و این در حالی بود که خورشید چند دقیقه بعد غروب کرد. دقایقی بعد نیز مهدی طارمی با حرکت دست خود به مسئولان تیمش اطلاعی داد که کمی غذا به او بدهند که تا روزه‌اش را باز کند و از داور هم خواست که این اجازه را به او بدهد. در همان لحظه یکی از دست اندرکاران باشگاه پورتو در ضلع شرقی زمین حاضر شده و منتظر فرصتی بود تا بازی متوقف شود و به زایدو، مقداری غذا بدهد.

CNN پرتغال در این باره نوشته است: در مورد بال نیجریه‌ای تیم اسپورتینگ کاملاً مشخص بود که کنار زمین رفت، مقداری غذا گرفت و پس از دعا کردن، غذا را خورد. در مورد مهاجم ایرانی اما مشخص نشد که او توانست این کار را در نیمه اول انجام دهد یا اینکه بین دو نیمه غذا خورد چرا که در پایان نیمه اول، در حالی که زایدو داشت با داور صحبت می‌کرد، طارمی به سرعت به رختکن‌ رفت.

پورتو این بازی را با نتیجه یک بر صفر برد و به فینال رقابت‌های جام حذفی راه یافت.

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها