وحشت اشغالگران از لباس فلسطینی‌ها!

وحشت اشغالگران از لباس فلسطینی‌ها!
يکشنبه 1 خرداد 1401 - 21:30

رژیم صهیونیستی این روزها بدون وقفه از بزرگترین مانور در تاریخ شوم خود سخن می گوید، مانوری یک ماهه با مشارکت آمریکا که بیشتر شبیه سازی یک جنگ در جبهه‌های مختلف و حمله به ایران است اما چنین رژیمی از«پیراهن‌» فلسطینی‌ها که بر روی آن عکس تفنگ نقش بسته بر خود می‌لرزد!

العالم كشكول

تصمیم مقامات رژیم اشغالگر برای بازداشت فلسطینی هایی که لباس با طرح تفنگ ام-16 را بر تن کرده‌اند واکنش بسیاری را به همرا داشته است، این تصمیم در واقع بیانگر ترس و نگرانی رژیم صهیونیستی است و مانور ارابه‌های آتش نیز نمی تواند بر آن سرپوش بگذارد.

بسیاری مانور "ارابه های آتش" را تلاشی از سوی رژیم متجاوز برای بازگرداندن اعتماد شهرک نشینان به "ارتش" اسراییل می دانند، اعتمادی که توسط محور مقاومت خدشه دار شده است، از آن رو که مقاومت توانست معادله را برای ارتش صهیونیستی را تغییر دهد به گونه‌ای که موجب شد رژیم صهیونیستی پیش از انجام هر حماقتی در برابر حتی کوچکترین گروه مقاومت، هزاران بار اندیشه کند زیرا «ارتشی» که از پیراهن فلسطینی‌ها می ترسد، قطعاً از سلاح مقاومت بیشتر خواهد ترسید.

خبر ترس از پیراهن فلسطینی ها؛ یک جنگ روانی میان رژیم اشغالگر و صاحبان اصلی این سرزمین نیست، بلکه خبری واقعی است، زیرا «اسرائیل» تصمیم گرفته هرکسی که لباس سیاه با عکس تفنگ ام ۱۶ بپوشد را تعقیب و بازداشت کند.

ترس و وحشتی که ارتش رژیم اشغالگر از لباس فلسطینی ها دارد حتی برخی از روزنامه‌نگاران این رژیم را بر آن داشت تا تصمیم مقامات اشغالگر را برای مصادره این لباس و تعقیب کسانی که آن را پوشیده اند را به سخره بگیرد.

دست بر قضا؛ تفنگ همان تفنگ آمریکایی است که ارتش صهیونیستی با آن هزاران فلسطینی را در طول سال ها کشته و اکنون در حال تبدیل شدن به یک شعار ممنوع توسط "اسرائیل" است.

گیدعون لیوی نوشت یگانی از پلیس صهیونیستی با حمله به مغازه ها لباس‌هایی که منقش به تنفگ ام ۱۶ است را مصادره کرده و خنده دار این است که تفنگ امریکایی که ارتش با آن هزاران فلسطینی را طی سالها کشته اکنون به شعار ممنوع اسرا‌ئیل تبدیل شده است .

شما هم نظر بدهید

کاراکترهای باقی مانده : (1000)

پربیننده ترین خبرها